Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

Морська Сіль

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Skin1004 Дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Poremizing Travel Kit
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber Vanilla
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber VanillaЛосьйони & Місти
500 мл
18.82 €
3.76 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Гель-скраб для душу Scrub Body Wash Leatehr Iris
KUNDAL Гель-скраб для душу Scrub Body Wash Violet Muguet
KUNDAL Відновлюючий кондиціонер для пошкодженого волосся Protein Bonding Treatment Violet Muguet
KUNDALВідновлюючий кондиціонер для пошкодженого волосся Protein Bonding Treatment Violet MuguetКондиціонери
250 мл
15.26 €
10.62 €
4.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.25 €
9 відгуки
Elizavecca Скраб для тіла Milky Piggy Greentea Salt Body Scrub
ElizaveccaСкраб для тіла Milky Piggy Greentea Salt Body ScrubСкраби
300 г
10.82 €
3.61 € / 100 g
3 відгуки
Farmstay Сироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye Serum
FarmstayСироватка-роллер з колагеном для шкіри навколо очей Collagen Water Full Moist Rolling Eye SerumСироватки
25 мл
9.88 €
6.63 €
26.52 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.63 €
25 відгуки
Missha Очищуюча пінка для обличчя Super Aqua Cell Renew Snail Cleansing Foam
KUNDAL Скраб для шкіри голови Matcha & Kale Clarifying Sea Salt Scalp Scrub Herb Mint
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами