Подарунок за замовлення від 50 €
Бренди:

KUNDAL

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
19.97 €
3.99 € / 100 ml
12 відгуки
KUNDAL Шампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set White Msuk
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
15.21 €
3.04 € / 100 ml
11 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English RoseШампуні
500 мл
17.81 €
3.56 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English RoseКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink Grapefruit
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink GrapefruitШампуні
500 мл
13.99 €
2.80 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomШампуні
500 мл
13.99 €
2.80 € / 100 ml
10 відгуки
KUNDAL Крем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
KUNDALКрем для рук Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White MuskКреми & Маски для Рук
50 мл
8.65 €
17.30 € / 100 ml
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
100 мл+1 розміри
8.09 €
8.09 € / 100 ml
4 відгуки
KUNDAL Гель для душу і лосьйон для тіла Honey & Macadamia Body Wash + Lotion
KUNDAL Шампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry Blossom
KUNDALШампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry BlossomНабори
500 мл, 500 мл
33.58 €
23.71 €
2.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.56 €
2 відгуки
KUNDAL Відновлюючий бальзам для волосся Night Repair Treatment Into The Dream
KUNDALВідновлюючий бальзам для волосся Night Repair Treatment Into The DreamКондиціонери
470 мл
22.50 €
4.79 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Відновлюючий шампунь Night Repair Shampoo Into The Dream
KUNDALВідновлюючий шампунь Night Repair Shampoo Into The DreamШампуні
470 мл
31.33 €
17.23 €
3.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.23 €
KUNDAL Капсульна маска для сухого і пошкодженого волосся Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet Muguet
KUNDALКапсульна маска для сухого і пошкодженого волосся Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet MuguetМаски
180 г
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.13 €
KUNDAL Сироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet Muguet
KUNDALСироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet MuguetСеруми & Ампули
50 мл
17.90 €
14.36 €
28.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.01 €
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий шампунь Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
KUNDAL Маска для шкіри голови з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Capsule Scalp Mask Blossom Breeze
KUNDALМаска для шкіри голови з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Capsule Scalp Mask Blossom BreezeМаски
180 г
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.57 €
1 відгуки
KUNDAL Сироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum
KUNDALСироватка для шкіри голови з кофеїном 10X Caffeine Strengthening Scalp SerumСеруми & Ампули
10 мл
13.50 €
135.00 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Щітка для миття голови Shampoo Brush
KUNDALЩітка для миття голови Shampoo BrushАксесуари
1 шт
8.73 €
5.35 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.08 €
5 відгуки
KUNDAL Крем для рук з олією ши і макадамією Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry Blossom
KUNDALКрем для рук з олією ши і макадамією Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry BlossomКреми & Маски для Рук
50 мл
8.65 €
17.30 € / 100 ml
7 відгуки
KUNDAL Сироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber Vanilla
KUNDALСироватка для волосся Macadamia Ultra Hair Serum Amber VanillaСеруми & Ампули
100 мл
17.87 €
17.87 € / 100 ml
KUNDAL Крем для тіла Rich Soymilk Body Cream
KUNDALКрем для тіла Rich Soymilk Body CreamКреми
200 мл
13.74 €
6.87 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Крем-гель для душу Rich Soymilk Creamy Body Wash
KUNDALКрем-гель для душу Rich Soymilk Creamy Body WashОчищенння
500 мл
22.89 €
4.58 € / 100 ml
KUNDAL Тонік для волосся і шкіри голови Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDAL Гель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash Amber Vanilla
KUNDALГель для душу Honey & Macadamia Pure Body Wash Amber VanillaОчищенння
500 мл
17.81 €
3.56 € / 100 ml
1 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALШампунь для волосся Beer Yeast Scalp Shampoo Herb MintШампуні
500 мл
24.93 €
22.10 €
4.42 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.02 €
6 відгуки
KUNDAL Шампунь для пошкодженого волосся Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
KUNDALШампунь для пошкодженого волосся Protein Bonding Shampoo Violet MuguetШампуні
500 мл
25.44 €
20.82 €
4.16 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.09 €
1 відгуки
KUNDAL Кондиціонер для волосся з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom Breeze
KUNDALКондиціонер для волосся з гіалуроновою кислотою Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom BreezeКондиціонери
500 мл
22.89 €
18.70 €
3.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
9 відгуки
KUNDAL Шампунь для об'єму з гіалуроновою кислотою Hyaluron Airy Volume Shampoo Blossom Breeze
KUNDALШампунь для об'єму з гіалуроновою кислотою Hyaluron Airy Volume Shampoo Blossom BreezeШампуні
500 мл
22.89 €
18.70 €
3.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.04 €
8 відгуки
KUNDAL Лосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Cherry Blossom
KUNDALЛосьйон для тіла Honey & Macadamia Pure Body Lotion Cherry BlossomЛосьйони & Місти
500 мл
18.82 €
3.76 € / 100 ml
7 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами