Подарунок за замовлення від 50 €
Спеціальні Потреби:

Пошкоджене Волосся

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Elizavecca Відновлююча маска для волосся Collagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 Premium
Anillo Зміцнюючий кондиціонер для волосся Dark Beer Biome Treatment
Orjena Зміцнюючий кондиціонер з імбирем для об'єму Ginger Volume Firming Treatment
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
15.21 €
3.04 € / 100 ml
11 відгуки
Anillo Відновлююча есенція для волосся з ароматом троянди Rosy Night Repair Hair Essence
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo English RoseШампуні
500 мл
17.81 €
3.56 € / 100 ml
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment English RoseКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
3.56 € / 100 ml
1 відгуки
Rated Green Відновлюючу маска для шкіри голови із соком розмарину Rosemary Balancing Scalp Pack Charcoal
Rated GreenВідновлюючу маска для шкіри голови із соком розмарину Rosemary Balancing Scalp Pack CharcoalМаски
200 мл+1 розміри
26.11 €
18.28 €
9.14 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.28 €
13 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
La'dor Парфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Osmanthus
La'dorПарфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil OsmanthusОлії & Есенції
30 мл+1 розміри
13.39 €
44.63 € / 100 ml
17 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Bright Complex Intense Nourishing Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Bright Complex Intense Nourishing ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
13.28 €
2.66 € / 100 ml
41 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся 3Seconds Hair Fill-Up Shampoo
CP-1Шампунь для волосся 3Seconds Hair Fill-Up ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
12.46 €
2.49 € / 100 ml
13 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderШампуні
100 мл+1 розміри
8.09 €
8.09 € / 100 ml
4 відгуки
COSRX Кондиціонер для волосся з пептидами Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment
COSRXКондиціонер для волосся з пептидами Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding TreatmentКондиціонери
120 мл+1 розміри
26.83 €
16.91 €
14.09 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.99 €
Elizavecca Олія для інтенсивного живлення CER-100 Hair Muscle Essence Oil
ElizaveccaОлія для інтенсивного живлення CER-100 Hair Muscle Essence OilОлії & Есенції
100 мл
8.20 €
8.20 € / 100 ml
43 відгуки
La'dor Маска для волосся Hydro LPP Treatment
La'dorМаска для волосся Hydro LPP TreatmentМаски
530 мл+2 розміри
17.42 €
13.17 €
2.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
38 відгуки
Farmstay Зволожуючий філер з керамідами для волосся Ceramide Damage Clinic Hair Filler
La'dor Шампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Shampoo
La'dorШампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid ShampooШампуні
150 мл+1 розміри
2.52 €
1.68 € / 100 ml
6 відгуки
COSRX Серум-олія для волосся з пептидами Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Oil Serum
Daeng Gi Meo Ri Зміцнюючий кондиціонер Yulah Gold Treatment
Daeng Gi Meo RiЗміцнюючий кондиціонер Yulah Gold TreatmentКондиціонери
500 мл
10.90 €
2.18 € / 100 ml
2 відгуки
Dham:a Кондиціонер для пошкодженого волосся Damage Conditioner
Dham:aКондиціонер для пошкодженого волосся Damage ConditionerКондиціонери
400 мл
12.95 €
4.53 €
1.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.53 €
2 відгуки
Dham:a Шампунь для пошкодженого волосся Damage Shampoo
Dham:aШампунь для пошкодженого волосся Damage ShampooШампуні
400 мл
12.95 €
3.57 €
0.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.57 €
2 відгуки
La'dor Захисний кондиціонер для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Conditioner
Daeng Gi Meo Ri Маска для волосся Egg Planet Keratin Hair Pack
Daeng Gi Meo RiМаска для волосся Egg Planet Keratin Hair PackМаски
200 мл
9.74 €
4.87 € / 100 ml
1 відгуки
La'dor Шампунь для волосся із яблучним оцтом ACV Vinegar Shampoo
La'dorШампунь для волосся із яблучним оцтом ACV Vinegar ShampooШампуні
530 мл+2 розміри
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 відгуки
Apothe Есенція для волосся Hair Relax Essence
ApotheЕсенція для волосся Hair Relax EssenceОлії & Есенції
80 мл
8.25 €
10.31 € / 100 ml
COSRX Сет для догляду за волоссям з пептидами Peptide-132 Hair Revival Care Set
Missha Шампунь для пошкодженого волосся Damaged Hair Therapy Shampoo
Orjena Протеїновий незмивний кондиціонер з кофеїном Caffeine Protein Power No-Wash Treatment
KUNDAL Капсульна маска для сухого і пошкодженого волосся Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet Muguet
KUNDALКапсульна маска для сухого і пошкодженого волосся Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet MuguetМаски
180 г
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.13 €
KUNDAL Сироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet Muguet
KUNDALСироватка для волосся Progen Double Bonding Hair Serum Violet MuguetСеруми & Ампули
50 мл
17.90 €
14.36 €
28.72 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.01 €
1 відгуки
KUNDAL Протеїновий шампунь Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
Anillo Набір есенцій для волосся Hair Essence Trio Set
AnilloНабір есенцій для волосся Hair Essence Trio SetОлії & Есенції
10 мл * 3 шт
14.00 €
46.67 € / 100 ml
6 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами