Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

Ягоди Юдзу

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum
Ariul Тонізуюча щоденна маска для обличчя Smooth & Pure Daily Pick Aqua Toning Mask
LALARECIPE Очищувальний вітамінний бальзам Yuzu Vita C 3In1 Gommage Cleansing Balm
Fraijour Тонер для обличчя з екстрактом плодів юдзу Yuzu Honey Essential Toner
Anillo Парфумований міст для тіла Amber 528 Parfum Body Mist
AnilloПарфумований міст для тіла Amber 528 Parfum Body MistЛосьйони & Місти
100 мл
32.88 €
32.88 € / 100 ml
Anillo Парфумований крем для рук Amber 528 Scented Hand Cream
AnilloПарфумований крем для рук Amber 528 Scented Hand CreamКреми & Маски для Рук
50 мл
18.89 €
17.00 €
34.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.00 €
Anillo Парфумований гель для рук та тіла Amber 528 Scented Hand&Body Wash
Kwailnara Молочний лосьйон для тіла з плодами юдзу Yuja Milk Body Lotion
KwailnaraМолочний лосьйон для тіла з плодами юдзу Yuja Milk Body LotionЛосьйони & Місти
560 мл
11.98 €
2.14 € / 100 ml
2 відгуки
Kwailnara Молочний гель для тіла з плодами юдзу Yuja Milk Body Cleanser
KwailnaraМолочний гель для тіла з плодами юдзу Yuja Milk Body CleanserОчищенння
560 мл
11.98 €
2.14 € / 100 ml
1 відгуки
Fraijour Капсульний крем для шкіри навколо очей з медом і екстрактом юдзу Yuzu Honey Capsule Eye Cream
Fraijour Нічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
LALARECIPE Сироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye Serum
LALARECIPEСироватка для зони навколо очей Yuzu Vita C Eye SerumСироватки
35 мл
24.59 €
70.26 € / 100 ml
2 відгуки
Farmstay Емульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Emulsion
FarmstayЕмульсія для обличчя Citrus Yuja Vitalizing EmulsionЕмульсії
280 мл
9.62 €
3.44 € / 100 ml
4 відгуки
LALARECIPE Очищувальна пінка для обличчя Yuzu Self Foaming 3in1 Peel Cleanser
LALARECIPE Освітлювальні педи для обличчя Yuzu Vita C Ampoule Pad
LALARECIPEОсвітлювальні педи для обличчя Yuzu Vita C Ampoule PadПеди
150 мл / 80 шт
26.85 €
17.90 € / 100 ml
6 відгуки
Some By Mi Сироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Some By MiСироватка для обличчя Yuja Niacin Anti-Blemish SerumСироватки
50 мл
17.54 €
35.08 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Тонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Toner
FarmstayТонер для обличчя Citrus Yuja Vitalizing TonerТонери
280 мл
9.62 €
3.44 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Крем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Cream
FarmstayКрем для обличчя Citrus Yuja Vitalizing CreamКреми
100 г
12.94 €
8.92 €
8.92 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.92 €
3 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для очей Chamomile Lightening Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт+1 розміри
16.60 €
19.76 € / 100 g
3 відгуки
LALARECIPE Ампульна сироватка для обличчя Yuzu Vita C Ampoule
LALARECIPEАмпульна сироватка для обличчя Yuzu Vita C AmpouleАмпули
50 мл
23.62 €
47.24 € / 100 ml
2 відгуки
LALARECIPE Освітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C Cream
LALARECIPEОсвітлюючий крем для обличчя Yuzu Vita C CreamКреми
50 мл
29.10 €
58.20 € / 100 ml
5 відгуки
House of HUR Сонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun Fluid
House of HURСонцезахисний флюїд для обличчя Weightless Sun FluidСанскрін 🔆
50 мл+1 розміри
12.27 €
24.54 € / 100 ml
10 відгуки
LUVUM Гелева маска для обличчя з екстрактом плодів юдзу Afterglow Yuja Gel Mask
VVBETTER Балансуючий крем з плодами юдзу Jeju Yuja Cera Balancing Cream
Немає в наявності
Patch Holic Освітлююча нічна маска для обличчя Yuja Brightening Sleeping Mask
Немає в наявності
Farmstay Крем для зони навколо очей Citrus Yuja Vitalizing Eye Cream
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами