Подарунок за замовлення від 50 €
Спеціальні Потреби:

Сухість і Ламкість Волосся

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment White MuskКондиціонери
500 мл+1 розміри
17.81 €
15.21 €
3.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo White MuskШампуні
500 мл+1 розміри
17.81 €
15.21 €
3.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.67 €
5 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber Vanilla
KUNDALШампунь для волосся Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber VanillaШампуні
500 мл+1 розміри
15.21 €
3.04 € / 100 ml
4 відгуки
CP-1 Кондиціонер для волосся Bright Complex Intense Nourishing Conditioner
CP-1Кондиціонер для волосся Bright Complex Intense Nourishing ConditionerКондиціонери
500 мл+1 розміри
13.29 €
2.66 € / 100 ml
35 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Кондиціонер для волосся з медом Professional Honey Therapy Plus Treatment
Masil М'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar Shampoo
MasilМ'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
Masil Відновлювальна маска для волосся 10Premium Repair Hair Mask
Masil Освіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule Tonic
MasilОсвіжальний тонік для шкіри голови 11Salon Scalp Care Ampoule TonicФілери
30 мл * 4 шт+1 розміри
18.01 €
16.06 €
13.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.49 €
5 відгуки
Masil Лосьйон для очищення шкіри голови 12Scalp Spa Cleansing Lotion
MasilЛосьйон для очищення шкіри голови 12Scalp Spa Cleansing LotionПілінги & Скраби
15 мл * 4 шт+1 розміри
11.88 €
19.80 € / 100 ml
8 відгуки
Farmstay Маска для волосся Shining Silk Repair Hair Treatment Collagen
FarmstayМаска для волосся Shining Silk Repair Hair Treatment CollagenМаски
150 мл
11.89 €
7.93 € / 100 ml
9 відгуки
Masil Набір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask Set
MasilНабір засобів для догляду за волоссям 8Seconds Salon Hair Mask SetНабори
350 мл, 8 мл, 8 мл
23.84 €
6.51 € / 100 ml
2 відгуки
Rated Green Заспокійлива маска для шкіри голови з маслом таману Tamanu Oil Soothing Scalp Pack Black Currant
Rated Green Відновлюючий термозахисний крем для волосся Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment
Rated GreenВідновлюючий термозахисний крем для волосся Real Shea Protein Recharging Leave-In TreatmentКондиціонери
150 мл+1 розміри
23.49 €
17.62 €
11.75 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.44 €
45 відгуки
Rated Green Живильний шампунь для волосся Real Shea Nourishing Shampoo
Rated GreenЖивильний шампунь для волосся Real Shea Nourishing ShampooШампуні
400 мл+1 розміри
32.36 €
22.65 €
5.66 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.18 €
3 відгуки
Daeng Gi Meo Ri Поживна медова маска для волосся Professional Honey Therapy Plus Hair Pack
Daeng Gi Meo RiПоживна медова маска для волосся Professional Honey Therapy Plus Hair PackМаски
1000 мл+1 розміри
34.10 €
3.41 € / 100 ml
22 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Ginger Purifying Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Ginger Purifying ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
12.46 €
2.49 € / 100 ml
3 відгуки
La'dor Безсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing Conditioner
La'dorБезсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing ConditionerКондиціонери
530 мл+1 розміри
14.50 €
11.90 €
2.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.48 €
24 відгуки
Masil Шампунь проти жовтизни волосся 5Salon No Yellow Shampoo
MasilШампунь проти жовтизни волосся 5Salon No Yellow ShampooШампуні
500 мл+3 розміри
18.76 €
3.75 € / 100 ml
8 відгуки
Masil Відновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair Mask
MasilВідновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
27.40 €
7.83 € / 100 ml
29 відгуки
CP-1 Кондиціонер для волосся Aquaxyl Complex Intense Moisture Conditioner
CP-1Кондиціонер для волосся Aquaxyl Complex Intense Moisture ConditionerКондиціонери
500 мл+1 розміри
12.46 €
2.49 € / 100 ml
12 відгуки
La'dor Парфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Hinoki
La'dorПарфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil HinokiОлії & Есенції
80 мл+1 розміри
11.16 €
13.95 € / 100 ml
7 відгуки
La'dor Безсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural Shampoo
La'dorБезсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural ShampooШампуні
530 мл+1 розміри
17.42 €
15.30 €
2.89 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.76 €
5 відгуки
La'dor Бальзам-маска для волосся Wonder Tear
La'dorБальзам-маска для волосся Wonder TearМаски
250 мл+1 розміри
17.22 €
6.89 € / 100 ml
2 відгуки
La'dor Бальзам для волосся Wonder Balm
La'dorБальзам для волосся Wonder BalmКондиціонери
200 мл+1 розміри
18.38 €
9.19 € / 100 ml
11 відгуки
La'dor Шампунь для волосся з кератином Keratin LPP Shampoo
La'dorШампунь для волосся з кератином Keratin LPP ShampooШампуні
530 мл+2 розміри
17.42 €
13.60 €
2.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.71 €
17 відгуки
La'dor Зволожувальна олія для волосся Wonder Hair Oil
La'dorЗволожувальна олія для волосся Wonder Hair OilОлії & Есенції
100 мл
11.40 €
11.40 € / 100 ml
14 відгуки
Moremo Маска-філлер для відновлення волосся Ampoule Water Treatment Miracle 100
CP-1 Сироватка для волосся Premium Silk Ampoule
CP-1Сироватка для волосся Premium Silk AmpouleСеруми & Ампули
150 мл+2 розміри
9.49 €
6.33 € / 100 ml
32 відгуки
CP-1 Маска для волосся Premium Hair Treatment
CP-1Маска для волосся Premium Hair TreatmentМаски
250 мл+1 розміри
15.17 €
6.07 € / 100 ml
17 відгуки
Masil Відновлювальний філлер для волосся 8Seconds Salon Hair Repair Ampoule
MasilВідновлювальний філлер для волосся 8Seconds Salon Hair Repair AmpouleФілери
15 мл * 20 шт+2 розміри
38.22 €
12.74 € / 100 ml
21 відгуки
Masil Незмивний бальзам для волосся 9Protein Perfume Silk Balm
MasilНезмивний бальзам для волосся 9Protein Perfume Silk BalmОлії & Есенції
180 мл+1 розміри
16.89 €
12.66 €
7.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.66 €
124 відгуки
Masil Шампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling Shampoo
MasilШампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
17.46 €
3.49 € / 100 ml
53 відгуки
Masil Шампунь з пробіотиками для об'єму волосся 5Probiotics Perfect Volume Shampoo
MasilШампунь з пробіотиками для об'єму волосся 5Probiotics Perfect Volume ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
17.46 €
3.49 € / 100 ml
13 відгуки
Masil Шампунь для волосся 3Salon Hair Cmc Shampoo
MasilШампунь для волосся 3Salon Hair Cmc ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
17.46 €
3.49 € / 100 ml
34 відгуки
Masil Маска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair Mask
MasilМаска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
25.03 €
7.15 € / 100 ml
23 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами