You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок за замовлення від 50 €
UK
€
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Усі товари
Усі товари La'dor
(70)
Догляд за Oбличчям (6)
Волосся & Тіло (64)
Фільтр
: 1
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Бренди:
La'dor
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Previous page
You're on page
1
2
Next page
La'dor
Гребінець для волосся Detangling Paddle Hair Brush
Аксесуари
1 шт, Blue
+1 розміри
19.53 €
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь з трав'яними екстрактами Herbalism Shampoo
Шампуні
400 мл
+2 розміри
18.33 €
4.58 € / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Маска для волосся Herbalism Treatment
Маски
360 мл
+1 розміри
18.04 €
5.01 € / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Парфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Osmanthus
Олії & Есенції
30 мл
+1 розміри
13.39 €
44.63 € / 100 ml
17 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Парфумована олія для тонкого волосся Perfumed Hair Oil La Pitta
Олії & Есенції
30 мл
+1 розміри
13.39 €
44.63 € / 100 ml
13 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Зволожувальний шампунь для волосся Wonder Bubble
Шампуні
250 мл
+3 розміри
11.47 €
4.59 € / 100 ml
4 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Міні-гребінець для волосся Detangling Mini Hair Comb
Аксесуари
1 шт
14.83 €
Додати до кошика
La'dor
Безсиліконовий зволожувальний шампунь для волосся Moisture Balancing Shampoo
Шампуні
100 мл
+1 розміри
4.16 €
3.06 €
3.06 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.95 €
50 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Маска для волосся Hydro LPP Treatment
Маски
530 мл
+2 розміри
17.42 €
13.17 €
2.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.77 €
38 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Shampoo
Шампуні
150 мл
+1 розміри
2.52 €
1.68 € / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Захисний кондиціонер для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Conditioner
Кондиціонери
900 мл
24.05 €
2.67 € / 100 ml
Додати до кошика
La'dor
Бальзам для тіла Body Multi Balm
Лосьйони & Місти
30 мл Fig Chocolate
23.39 €
77.97 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Заспокійливий бальзам для волосся Tea Tree Calming Scalp Treatment
Кондиціонери
330 мл
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Крем для об'єму кучерявого волосся Volumising Curl Cream
Укладка
80 мл
11.23 €
14.04 € / 100 ml
Додати до кошика
La'dor
Дитячий інтенсивний крем Kids Intensive Cream
Креми
200 мл
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.59 €
Додати до кошика
La'dor
Заспокійливий шампунь Tea Tree Calming Scalp Shampoo
Шампуні
330 мл
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для волосся із яблучним оцтом ACV Vinegar Shampoo
Шампуні
530 мл
+2 розміри
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Кератиновий двофазний міст для волосся Keratin Layered Oil Mist Fig Tea
Місти
130 мл
17.20 €
13.23 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь проти лупи Dandruff Defense Shampoo
Шампуні
530 мл
15.07 €
2.84 € / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для волосся Newplex Balancing Shampoo
Шампуні
530 мл
15.17 €
2.86 € / 100 ml
Додати до кошика
La'dor
Чохол для сонцезахисного стіка Sunstick Key Ring
Аксесуари
1 шт
6.22 €
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Чохол для сонцезахисного крему Sunscreen Key Ring
Аксесуари
1 шт
5.88 €
Додати до кошика
La'dor
Сонцезахисний стік з олією таману Tamanu Oil Sunstick
Санскрін 🔆
21 г
11.78 €
56.10 € / 100 g
Додати до кошика
La'dor
Щітка для масажу голови Scalp Massager Shampoo Brush
Аксесуари
1 шт
8.45 €
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Масажер для шкіри голови Scalp Massager Brush
Аксесуари
1 шт
8.45 €
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Кондиціонер для волосся Real Intensive Acid Conditioner
Кондиціонери
900 мл
17.97 €
2.00 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для волосся Real Intensive Acid Shampoo
Шампуні
900 мл
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Набір парфумованих олій для волосся Perfumed Hair Oil Trio Set
Олії & Есенції
30 мл * 3 шт
33.75 €
37.50 € / 100 ml
Додати до кошика
La'dor
Професійний дерев'яний гребінець для волосся Middle Wooden Paddle Brush
Аксесуари
1 шт
11.40 €
2 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Двофазний кератиновий міст для волосся Keratin Layered Oil Mist
Місти
130 мл
17.42 €
13.17 €
10.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.71 €
5 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для волосся Ash Silver Shampoo
Шампуні
300 мл
12.66 €
4.22 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Зволожувальна сироватка для волосся Wonder Full Hair Serum
Серуми & Ампули
200 мл
+1 розміри
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Сироватка для посічених кінчиків Keratin Power Glue
Серуми & Ампули
180 мл
+4 розміри
23.68 €
13.16 € / 100 ml
8 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Крем для рук Hand Cream
Креми & Маски для Рук
50 мл Fig Chocolate
+2 розміри
17.07 €
34.14 € / 100 ml
Додати до кошика
La'dor
Шампунь для волосся з прополісом і цитроном Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
Шампуні
800 мл
+3 розміри
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 відгуки
Додати до кошика
La'dor
Складний гребінець-брелок для волосся Heart Brush
Аксесуари
1 шт, Grey
+1 розміри
5.25 €
1 відгуки
Додати до кошика
ПОКАЗАТИ ЩЕ
Previous page
You're on page
1
2
Next page
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу