Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Shea Butter

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Enrich CreamCreams
50 ml+1 sizes
34.39 €
20.31 €
40.62 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 19.99 €
177 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamCreams
75 ml
18.36 €
24.48 € / 100 ml
11 reviews
Pyunkang Yul ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulATO Cream Blue LabelCreams
120 ml
19.89 €
11.81 €
9.84 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.93 €
45 reviews
La'dor Kids Intensive Cream
La'dorKids Intensive CreamCreams
200 ml
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.59 €
Banila Co Clean it Zero Enriching Butter Cleansing Balm
Banila CoClean it Zero Enriching Butter Cleansing BalmBalms
100 ml
18.70 €
18.70 € / 100 ml
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Fraijour Biome 5-Lacto Retexturizing Rosy Mask
FraijourBiome 5-Lacto Retexturizing Rosy MaskWash-off Masks
75 g
9.85 €
13.13 € / 100 g
1 reviews
The Saem Iceland Aqua Moist Cream
The SaemIceland Aqua Moist CreamCreams
60 ml
16.71 €
27.85 € / 100 ml
3 reviews
LALARECIPE Bakuchinol First Essence
LALARECIPEBakuchinol First EssenceEssences
155 ml
34.55 €
22.29 € / 100 ml
1 reviews
Cu Skin CU: Vitamin U Cream
Cu SkinCU: Vitamin U CreamCreams
50 ml
54.26 €
108.52 € / 100 ml
1 reviews
A'pieu The Pure Tea Tree Moisture Cream
A'pieuThe Pure Tea Tree Moisture CreamCreams
60 ml
10.22 €
8.18 €
13.63 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.18 €
14 reviews
Needly Tint Lip Balm
NeedlyTint Lip BalmLip Care
3.8 g
12.50 €
312.50 € / 100 g
6 reviews
Village 11 Factory Miracle Youth Eye Cream
Village 11 FactoryMiracle Youth Eye CreamEye Creams
25 ml
24.06 €
15.64 €
62.56 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.64 €
1 reviews
Heimish Matcha Biome Intensive Repair Cream
HeimishMatcha Biome Intensive Repair CreamCreams
50 ml
13.71 €
27.42 € / 100 ml
2 reviews
Mizon Retinol Youth Cream 0,3%
MizonRetinol Youth Cream 0,3%Creams
26 g
33.95 €
130.58 € / 100 g
Medipeel Cell Tox Dermajou Cream
MedipeelCell Tox Dermajou CreamCreams
50 g
29.32 €
58.64 € / 100 g
16 reviews
Elizavecca Milky Piggy Shea Butter 100%
ElizaveccaMilky Piggy Shea Butter 100%Creams
88 g
12.98 €
14.75 € / 100 g
1 reviews
Petitfee & Koelf Beautifying Mood On Cleanser
Petitfee & KoelfBeautifying Mood On CleanserBalms
100 ml
24.13 €
24.13 € / 100 ml
1 reviews
Farmstay Real Shea Butter Essence Mask
FarmstayReal Shea Butter Essence MaskSheet Masks
23 ml / 1 sheet
1.23 €
5.35 € / 100 ml
8 reviews
Elizavecca Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream
ElizaveccaGold CF-Nest White Bomb Eye CreamEye Creams
30 ml
10.52 €
6.84 €
22.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.84 €
13 reviews
The Saem Natural Shea Butter Mask Sheet
The SaemNatural Shea Butter Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 reviews
Pyunkang Yul Moisture Cream
Pyunkang YulMoisture CreamCreams
100 ml
18.93 €
18.93 € / 100 ml
54 reviews
Missha Bee Pollen Renew Cream
MisshaBee Pollen Renew CreamCreams
50 ml
30.30 €
60.60 € / 100 ml
3 reviews
Dear, Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish
Dear, KlairsGentle Black Sugar Facial PolishPeels
110 g
26.35 €
23.95 € / 100 g
1 reviews
Missha Mascure Nutrition Solution Sheet Mask Propolis
MisshaMascure Nutrition Solution Sheet Mask PropolisSheet Masks
27 ml / 1 sheet
2.29 €
8.48 € / 100 ml
1 reviews
Missha Airy Fit Sheet Mask Shea Butter
MisshaAiry Fit Sheet Mask Shea ButterSheet Masks
19 g / 1 sheet
1.70 €
8.95 € / 100 g
8 reviews
Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
MizonSnail Wrinkle Care Sleeping PackSleeping Masks
80 ml
17.76 €
22.20 € / 100 ml
10 reviews
Esfolio Brightening Eye Cream
EsfolioBrightening Eye CreamEye Creams
40 ml
6.89 €
17.22 € / 100 ml
19 reviews
A'pieu Fresh Mate Shea Butter Mask Nutrition
A'pieuFresh Mate Shea Butter Mask NutritionSleeping Masks
50 ml
5.60 €
11.20 € / 100 ml
28 reviews
Nooni Vegan Lip Mask
NooniVegan Lip MaskLip Care
12 g, Appleberry+1 sizes
12.05 €
100.42 € / 100 g
Mizon Cicaluronic Moisturizer
MizonCicaluronic MoisturizerCreams
50 ml
22.95 €
45.90 € / 100 ml
4 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Shea Butter
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask Shea ButterSheet Masks
20 ml * 10 sheets+1 sizes
16.62 €
8.31 € / 100 ml
11 reviews
Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream
Dear, KlairsRich Moist Soothing CreamCreams
80 g
29.56 €
36.95 € / 100 g
10 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Eye MaskPatches
84 g / 60 pcs
16.99 €
20.23 € / 100 g
14 reviews
Esfolio Lifting Care Eye Cream
EsfolioLifting Care Eye CreamEye Creams
40 ml
6.48 €
16.20 € / 100 ml
18 reviews
Mizon Only One Eye Cream For Face
MizonOnly One Eye Cream For FaceEye Creams
30 ml
10.90 €
36.33 € / 100 ml
39 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of