You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Skincare, Ingredient Preferences: Kombucha Extract
(11)
Cleansers (2)
Creams & Gels (2)
Treatments (2)
Face Masks (1)
Eye & Lip Care (1)
Toners & Mists (2)
Sets (1)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Kombucha Extract
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Medipeel
Hyal Kombucha Tea-Tox Toner
Toners
150 ml
21.66 €
16.57 €
11.05 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.31 €
47 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Vegan Kombucha Tea Essence In Gel Mask
Collagen Masks
36 g / 1 sheet
5.80 €
16.11 € / 100 g
Add to cart
KAINE
Kombu Hydrating Daily Cleanser
Foams
155 g
19.95 €
12.83 €
8.28 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 12.83 €
4 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Jelly Oil Cleanser
Oils
145 ml
23.73 €
16.06 €
11.08 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.49 €
1 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Barrier Ampoule
Ampoules
30 ml
22.94 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.06 €
3 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Vegan Kombucha Tea Lip Balm
Lip Care
3.7 g
13.49 €
337.25 € / 100 g
3 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Vegan Kombucha Beginning Set
Sets
50 ml, 30 g
22.88 €
28.60 € / 100 ml
10 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Vegan Kombucha Tea Gel Cream
Gels
75 g
18.27 €
24.36 € / 100 g
35 reviews
Add to cart
Dr. Ceuracle
Vegan Kombucha Tea Essence
Essences
150 ml
26.50 €
17.67 € / 100 ml
54 reviews
Add to cart
KAINE
Kombu Balancing Ampoule Toner
Toners
150 ml
14.62 €
9.75 € / 100 ml
14 reviews
Add to cart
Medipeel
Hyal Kombucha Tea-Tox Cream
Creams
50 ml
23.35 €
46.70 € / 100 ml
24 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions