Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
14.95 €
29.90 € / 100 ml
717 reviews
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
15.13 €
10.09 € / 100 ml
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
15.99 €
26.65 € / 100 ml
28 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
50 ml+1 sizes
21.67 €
43.34 € / 100 ml
165 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol FragranceToners
300 ml+1 sizes
15.50 €
5.17 € / 100 ml
184 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Deep Cleansing OilOils
150 ml
14.28 €
9.52 € / 100 ml
108 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
10.45 €
10.45 € / 100 ml
73 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 reviews
SEOUL 1988 Advanced Shot : Retinal Liposome 12% + Black Rice
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
25.58 €
51.16 € / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
22.80 €
76.00 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
22.57 €
9.03 € / 100 g
Skinfood Rice Brightening Serum
SkinfoodRice Brightening SerumSerums
55 ml
17.26 €
31.38 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Toner
SkinfoodRice Brightening TonerToners
160 ml
15.49 €
9.68 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Cream
SkinfoodRice Brightening CreamCreams
60 ml
17.26 €
28.77 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Arencia Pore Melt Mochi Cleansing Oil
ArenciaPore Melt Mochi Cleansing OilOils
200 ml
22.39 €
11.20 € / 100 ml
Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
ArenciaRice + LHA Pore Control Rice Cake CleanserFoams
150 g
17.99 €
11.99 € / 100 g
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
25.08 €
50.16 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
COSRXRed Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel SerumSerums
80 ml
22.40 €
28.00 € / 100 ml
Mizon Rice Water Glow Mask Cleanser
MizonRice Water Glow Mask CleanserFoams
150 ml
17.42 €
11.61 € / 100 ml
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
24.81 €
16.54 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
NacificRice Pepta Collagen Gelato Pack CleanserGels
150 g
17.58 €
15.81 €
10.54 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.25 €
Nacific Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
NacificRice Pepta Collagen Sherbet Cleansing BalmBalms
80 g
15.51 €
19.39 € / 100 g
Nacific Rice Pepta Collagen Peel-off Wrapping Mask
NacificRice Pepta Collagen Peel-off Wrapping MaskWash-off Masks
70 g
17.17 €
14.36 €
20.51 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.85 €
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Bouncy Cream
NacificRice Pepta Collagen Glow Bouncy CreamCreams
50 ml
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
24.11 €
18.70 €
37.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Haruharu Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist
Haruharu WonderBlack Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum MistSerums
80 ml
14.02 €
17.52 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 20.01 €
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.60 €
Orjena Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaMild UV Shield Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
14.03 €
28.06 € / 100 ml
1 reviews
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.33 €
3.52 € / 100 ml
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
14.99 €
12.49 € / 100 g
2 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
14.99 €
12.49 € / 100 g
3 reviews
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
14.99 €
12.49 € / 100 g
10 reviews
kkul Relaxation Station Make A Wish Sheet Mask
kkulRelaxation Station Make A Wish Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
10 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of