Free gift for orders over 50 €
Skin Concern:

Oil Control /Pore

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Celimax The Vita-A Retinol Shot Tightening Serum
CelimaxThe Vita-A Retinol Shot Tightening SerumSerums
30 ml
19.24 €
64.13 € / 100 ml
83 reviews
COSRX The Vitamin C 13 Serum
COSRXThe Vitamin C 13 SerumSerums
20 ml
18.97 €
94.85 € / 100 ml
12 reviews
Medicube PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
MedicubePDRN Pink Exosome Shot Serum 7500Serums
30 ml
25.93 €
86.43 € / 100 ml
7 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Ampoule Serum
APLBTranexamic Acid Niacinamide Ampoule SerumSerums
40 ml
13.68 €
34.20 € / 100 ml
1 reviews
Medicube Zero Pore One Day Serum
MedicubeZero Pore One Day SerumSerums
30 ml
19.99 €
66.63 € / 100 ml
11 reviews
Medicube Hypochlorous Acid Peel Shot
MedicubeHypochlorous Acid Peel ShotSerums
80 ml
18.89 €
23.61 € / 100 ml
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Beauty of JoseonGlow Serum Propolis + NiacinamideSerums
30 ml
15.52 €
51.73 € / 100 ml
287 reviews
COSRX The Retinol 0.5 Oil
COSRXThe Retinol 0.5 OilSerums
20 ml
25.74 €
16.73 €
83.65 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.73 €
8 reviews
Medicube Azelaic Acid 10 BB Soothing Serum
MedicubeAzelaic Acid 10 BB Soothing SerumSerums
30 ml
16.95 €
56.50 € / 100 ml
Medicube Azelaic Acid Exosome Shot Serum 2000
MedicubeAzelaic Acid Exosome Shot Serum 2000Serums
30 ml
17.89 €
59.63 € / 100 ml
Medicube Azelaic Acid Exosome Shot Serum 7500
MedicubeAzelaic Acid Exosome Shot Serum 7500Serums
30 ml
18.63 €
62.10 € / 100 ml
Numbuzin No.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore Serum
NumbuzinNo.3 Bifida Bakuchiol Zero Pore SerumSerums
30 ml
20.43 €
68.10 € / 100 ml
iUNIK Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
iUNIKAzelaic Acid Lacto PDRN SerumSerums
40 ml
21.00 €
52.50 € / 100 ml
iUNIK Volufiline Grape PDRN Serum
iUNIKVolufiline Grape PDRN SerumSerums
40 ml
21.00 €
52.50 € / 100 ml
iUNIK TXA Niacinamide Narcissus PDRN Serum
iUNIKTXA Niacinamide Narcissus PDRN SerumSerums
40 ml
20.38 €
50.95 € / 100 ml
Ariul 7 Days AC Cica Blemish Serum
Ariul7 Days AC Cica Blemish SerumSerums
20 ml
10.37 €
51.85 € / 100 ml
Eqqualberry Serum Minis Discovery Kit
EqqualberrySerum Minis Discovery KitSerums
5 * 10 ml
45.83 €
91.66 € / 100 ml
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
COSRXRed Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel SerumSerums
80 ml
22.40 €
28.00 € / 100 ml
UIQ Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
UIQBiome Remedy Pore Reset PDRN SerumSerums
30 ml
16.72 €
55.73 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 10 Serum
JumisoNiacinamide 10 SerumSerums
40 ml
18.65 €
46.62 € / 100 ml
1 reviews
Nacific Fresh Herb Origin Serum
NacificFresh Herb Origin SerumSerums
50 ml
20.43 €
15.32 €
30.64 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.32 €
Haruharu Wonder Rose PDRN Firming Serum
Haruharu WonderRose PDRN Firming SerumSerums
30 ml
13.44 €
44.80 € / 100 ml
3 reviews
Mary & May Retinol 0.1% Bakuchiol Cica Serum
Mary & MayRetinol 0.1% Bakuchiol Cica SerumSerums
80 ml
12.27 €
15.34 € / 100 ml
1 reviews
Arencia Retinal Booster Shot
ArenciaRetinal Booster ShotSerums
30 ml
25.23 €
84.10 € / 100 ml
By Wishtrend Mandelic Acid Dark Spot Correcting Serum
By WishtrendMandelic Acid Dark Spot Correcting SerumSerums
30 ml
21.27 €
70.90 € / 100 ml
Cu Skin CU Dr. Solution Minimizing T12 Pore Serum
Cu SkinCU Dr. Solution Minimizing T12 Pore SerumSerums
50 ml
24.18 €
48.36 € / 100 ml
Biodance Refreshing Sea Kelp Serum
BiodanceRefreshing Sea Kelp SerumSerums
30 ml
13.44 €
44.80 € / 100 ml
1 reviews
Molvany Arti-cica Refresh Calming Serum
MolvanyArti-cica Refresh Calming SerumSerums
30 ml
14.92 €
12.68 €
42.27 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.68 €
Molvany Castanea Crenata Inner Shell Pore Tightening Serum
MolvanyCastanea Crenata Inner Shell Pore Tightening SerumSerums
50 ml
22.26 €
44.52 € / 100 ml
Numbuzin No.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining Serum
NumbuzinNo.3 Blue Bio-Retinol Pore Refining SerumSerums
30 ml
17.50 €
58.33 € / 100 ml
1 reviews
Cell Fusion C Cooling Skin Booster Serum
Cell Fusion CCooling Skin Booster SerumSerums
150 ml
33.05 €
22.03 € / 100 ml
Cell Fusion C Laser UV Pore Sun Serum
Cell Fusion CLaser UV Pore Sun SerumSerums
40 ml
33.05 €
82.63 € / 100 ml
VT Cosmetics Red Booster Reedle Shot 100
VT CosmeticsRed Booster Reedle Shot 100Serums
50 ml
34.90 €
69.80 € / 100 ml
Medicube PDRN Pink Collagen Exosome Shot Serum 2000
MedicubePDRN Pink Collagen Exosome Shot Serum 2000Serums
30 ml
17.99 €
59.97 € / 100 ml
5 reviews
Medicube One Day Exosome Shot Pore Serum 25000
MedicubeOne Day Exosome Shot Pore Serum 25000Serums
13 ml
19.75 €
151.92 € / 100 ml
1 reviews
Purito Seoul Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Purito SeoulAzelaic Acid 10 Kojic Tea Tree SerumSerums
30 ml
17.83 €
59.43 € / 100 ml
5 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of