Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Tranexamic Acid

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Ampoule Serum
APLBTranexamic Acid Niacinamide Ampoule SerumSerums
40 ml
13.68 €
34.20 € / 100 ml
1 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
18.90 €
37.80 € / 100 ml
1 reviews
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
17.80 €
59.33 € / 100 ml
1 reviews
B : Lab Yuja Anti Dark Spot Serum
B : LabYuja Anti Dark Spot SerumSerums
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
Dr. Reju-All Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Reju-AllAdvanced Retino-Mela SerumSerums
30 ml
33.74 €
112.47 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 10 Serum
JumisoNiacinamide 10 SerumSerums
40 ml
18.65 €
46.62 € / 100 ml
1 reviews
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSB-Boost 1% Kojic Acid SerumSerums
30 ml
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 reviews
Jumiso Niacinamide 20 Serum
JumisoNiacinamide 20 SerumSerums
40 ml
15.95 €
39.88 € / 100 ml
3 reviews
Coxir Black Snail Collagen Serum
CoxirBlack Snail Collagen SerumSerums
50 ml
12.60 €
25.20 € / 100 ml
34 reviews
Numbuzin No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated Serum
Out of stock
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum
Out of stock
NINE LESS Mela-Pro Tranexamic Acid Serum
Out of stock
ANUA Niacinamide 10% + TXA 4% Serum
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of