Free gift for orders over 50 €
Scalp Type:

ALL Scalp Types

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set White Msuk
KUNDALHoney & Macadamia Shampoo + Treatment Set White MsukSets
500 ml, 500 ml
33.58 €
3.36 € / 100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
17.81 €
15.21 €
3.04 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.67 €
11 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
16.50 €
3.30 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo English RoseShampoos
500 ml
17.81 €
3.56 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment English RoseConditioners
500 ml+1 sizes
17.81 €
3.56 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Airy Volume Hyaluron Treatment Blossom Breeze
KUNDALAiry Volume Hyaluron Treatment Blossom BreezeConditioners
500 ml
22.89 €
18.70 €
3.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
9 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Pink GrapefruitShampoos
500 ml
13.99 €
2.80 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
100 ml+1 sizes
8.09 €
8.09 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry BlossomSets
500 ml, 500 ml
33.58 €
23.71 €
2.37 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 22.56 €
2 reviews
KUNDAL Night Repair Treatment Into The Dream
KUNDALNight Repair Treatment Into The DreamConditioners
470 ml
22.50 €
4.79 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Night Repair Shampoo Into The Dream
KUNDALNight Repair Shampoo Into The DreamShampoos
470 ml
31.33 €
17.23 €
3.67 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.23 €
KUNDAL Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet Muguet
KUNDALProgen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet MuguetMasks
180 g
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 17.13 €
KUNDAL Progen Double Bonding Hair Serum Violet Muguet
KUNDALProgen Double Bonding Hair Serum Violet MuguetSerums & Ampoules
50 ml
17.90 €
14.36 €
28.72 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.01 €
1 reviews
KUNDAL Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
KUNDALProtein Bonding Care Shampoo Ylang YlangShampoos
500 ml
22.37 €
4.47 € / 100 ml
KUNDAL Airy Volume Hyaluron Capsule Scalp Mask Blossom Breeze
KUNDALAiry Volume Hyaluron Capsule Scalp Mask Blossom BreezeMasks
180 g
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 11.57 €
1 reviews
KUNDAL Beer Yeast Ex Root Volume Tonic Herb Mint
KUNDALBeer Yeast Ex Root Volume Tonic Herb MintSerums & Ampoules
100 ml
17.90 €
17.90 € / 100 ml
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Scalp SerumSerums & Ampoules
10 ml
13.50 €
135.00 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Treatment Cherry Blossom
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Treatment Cherry BlossomConditioners
200 ml
14.92 €
7.46 € / 100 ml
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Treatment White Musk
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Treatment White MuskConditioners
200 ml
14.90 €
7.45 € / 100 ml
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum Amber Vanilla
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum Amber VanillaSerums & Ampoules
100 ml
17.87 €
17.87 € / 100 ml
KUNDAL Protein Bonding No Wash Treatment Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding No Wash Treatment Violet MuguetConditioners
130 ml
17.81 €
13.70 € / 100 ml
KUNDAL Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDALHead Spa & Scalp Care+ Scalp TonicMists
100 ml
18.39 €
18.39 € / 100 ml
3 reviews
KUNDAL Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALBeer Yeast Scalp Shampoo Herb MintShampoos
500 ml
24.93 €
22.10 €
4.42 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.02 €
6 reviews
KUNDAL Protein Bonding Shampoo Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Shampoo Violet MuguetShampoos
500 ml
25.44 €
20.82 €
4.16 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.09 €
1 reviews
KUNDAL Hyaluron Airy Volume Shampoo Blossom Breeze
KUNDALHyaluron Airy Volume Shampoo Blossom BreezeShampoos
500 ml
22.89 €
18.70 €
3.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
8 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Amber VanillaConditioners
500 ml
17.81 €
15.21 €
3.04 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.67 €
2 reviews
KUNDAL Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALCaffeine Shampoo White MuskShampoos
500 ml
18.90 €
3.78 € / 100 ml
KUNDAL Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALCaffeine Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
19.97 €
3.99 € / 100 ml
12 reviews
KUNDAL Volume & Fixing Curl Cream Wedding Bouquet
KUNDALVolume & Fixing Curl Cream Wedding BouquetStyling
130 ml
11.47 €
8.82 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Protein Bonding Treatment Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Treatment Violet MuguetConditioners
250 ml
15.26 €
10.62 €
4.25 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.25 €
9 reviews
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum White Musk
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum White MuskSerums & Ampoules
100 ml
14.99 €
14.99 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum English Rose
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum English RoseSerums & Ampoules
100 ml
15.50 €
15.50 € / 100 ml
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum Cherry Blossom
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum Cherry BlossomSerums & Ampoules
100 ml
16.50 €
16.50 € / 100 ml
8 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Cherry BlossomConditioners
500 ml
17.81 €
15.21 €
3.04 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.67 €
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.99 €
2.80 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Hair Mist Serum Violet MuguetSerums & Ampoules
150 ml
25.44 €
19.97 €
13.31 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 19.27 €
7 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of