You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
KUNDAL
KUNDAL
All products
(6)
Hair & Body (6)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Shea Butter
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
Shampoos
100 ml
+1 sizes
8.09 €
8.09 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
KUNDAL
Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry Blossom
Hand Masks & Creams
50 ml
8.65 €
17.30 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
KUNDAL
Rich Soymilk Creamy Body Wash
Wash
500 ml
22.89 €
4.58 € / 100 ml
Add to cart
KUNDAL
Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Aroma Edition Jasmine Woody
Hand Masks & Creams
50 ml
9.67 €
7.48 €
14.96 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 7.21 €
6 reviews
Add to cart
KUNDAL
Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
Hand Masks & Creams
50 ml
8.65 €
17.30 € / 100 ml
5 reviews
Add to cart
KUNDAL
Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang Ylang
Hand Masks & Creams
50 ml
8.65 €
6.71 €
13.42 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.47 €
6 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions