Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Spicules

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100
VT CosmeticsCollagen Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
32.72 €
65.44 € / 100 ml
7 reviews
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50
VT CosmeticsMild Reedle Shot 50Serums
50 ml
20.90 €
41.80 € / 100 ml
14 reviews
Coxir Exosome Refining Spicule 3000 Ampoule
CoxirExosome Refining Spicule 3000 AmpouleAmpoules
50 ml
16.83 €
33.66 € / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dLSerums & Ampoules
15 ml
37.48 €
249.87 € / 100 ml
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dLSerums & Ampoules
15 ml
29.32 €
195.47 € / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
VT CosmeticsPDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dLSerums & Ampoules
15 ml
21.18 €
141.20 € / 100 ml
Mary & May Spicule Collagen PDRN Cream
Mary & MaySpicule Collagen PDRN CreamCreams
15 g
7.90 €
52.67 € / 100 g
Mary & May Spicule Retinol PDRN Cream
Mary & MaySpicule Retinol PDRN CreamCreams
15 g
10.32 €
68.80 € / 100 g
APLB Spicule Retinol Shot 180 Cream
APLBSpicule Retinol Shot 180 CreamCreams
55 ml
14.12 €
25.67 € / 100 ml
APLB Spicule Collagen Shot 300 Cream
APLBSpicule Collagen Shot 300 CreamCreams
55 ml
14.12 €
25.67 € / 100 ml
APLB Spicule Vitamin C Shot 220 Cream
APLBSpicule Vitamin C Shot 220 CreamCreams
55 ml
14.12 €
25.67 € / 100 ml
APLB Spicule Niacinamide Shot 260 Cream
APLBSpicule Niacinamide Shot 260 CreamCreams
55 ml
14.12 €
25.67 € / 100 ml
VT Cosmetics Black Truffle Reedle Shot 100
VT CosmeticsBlack Truffle Reedle Shot 100Serums
50 ml
33.57 €
67.14 € / 100 ml
2 reviews
VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 700 2 Step Mask
VT CosmeticsHydrop Reedle Shot 700 2 Step MaskSheet Masks
1.5 g, 27 g / 1 sheet
6.58 €
3.40 €
12.14 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.28 €
4 reviews
VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300 2 Step Mask
VT CosmeticsHydrop Reedle Shot 300 2 Step MaskSheet Masks
1.5 g, 27 g / 1 sheet
5.12 €
2.37 €
8.46 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 2.29 €
4 reviews
VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100 2 Step Mask
VT CosmeticsHydrop Reedle Shot 100 2 Step MaskSheet Masks
1.5 g, 27 g / 1 sheet
4.39 €
2.04 €
7.29 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.65 €
4 reviews
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 700 2Step Mask
VT CosmeticsCollagen Reedle Shot 700 2Step MaskSheet Masks
1.5 g, 27 g / 1 sheet
3.74 €
13.36 € / 100 g
4 reviews
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 300 2Step Mask
VT CosmeticsCollagen Reedle Shot 300 2Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
5.57 €
2.97 €
11.42 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 2.87 €
2 reviews
VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2Step Mask
VT CosmeticsCollagen Reedle Shot 100 2Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
2.99 €
11.50 € / 100 g
1 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Eye Cream
VT CosmeticsReedle Shot Vita-Light Eye CreamEye Creams
15 ml
18.61 €
124.07 € / 100 ml
6 reviews
Genabelle Glutathione Vita Glow Spicule Shot
GenabelleGlutathione Vita Glow Spicule ShotSerums
30 ml
29.24 €
24.85 €
82.83 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 24.85 €
Genabelle Melacare Spicule Toning Shot
GenabelleMelacare Spicule Toning ShotAmpoules
1 ml * 3 pcs
34.35 €
20.61 €
687.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.61 €
2 reviews
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 6,000 Shot Serum
MedipeelPhyto Cica-Nol B5 6,000 Shot SerumSerums
50 ml
34.86 €
69.72 € / 100 ml
Medipeel Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot Serum
MedipeelPhyto Cica-Nol B5 3,000 Shot SerumSerums
50 ml
26.68 €
53.36 € / 100 ml
10 reviews
VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100
VT CosmeticsHydrop Reedle Shot 100Serums
50 ml
19.90 €
39.80 € / 100 ml
5 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Brightening Mask
VT CosmeticsReedle Shot Vita-Light Brightening MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
25.23 €
7.88 € / 100 g
1 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream
VT CosmeticsReedle Shot Vita-Light CreamCreams
50 ml
23.90 €
47.80 € / 100 ml
1 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 700 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 700 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
5.66 €
3.40 €
13.08 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.40 €
3 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 300 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 300 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
2.84 €
10.92 € / 100 g
9 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 100 2-Step Mask
VT CosmeticsReedle Shot 100 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 25 g / 1 sheet
4.15 €
2.29 €
8.81 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 2.29 €
9 reviews
VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT CosmeticsMild Reedle Shot 50 2-Step MaskSheet Masks
1.5 g, 20 g / 1 sheet
3.46 €
1.87 €
7.19 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.87 €
7 reviews
VT Cosmetics Reedle Shot 700
VT CosmeticsReedle Shot 700Serums
30 ml
38.04 €
126.80 € / 100 ml
4 reviews
Missha Time Revolution Retinol 1000 Shot Spicule Serum
MisshaTime Revolution Retinol 1000 Shot Spicule SerumSerums
50 ml
40.32 €
80.64 € / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Matrixyl 10 Boosting Shot Ampoule
Skin1004Madagascar Centella Matrixyl 10 Boosting Shot AmpouleAmpoules
30 ml
28.71 €
23.71 €
79.03 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.37 €
6 reviews
VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100
VT CosmeticsPro Cica Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
30.06 €
60.12 € / 100 ml
4 reviews
VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100
VT CosmeticsReti-A Reedle Shot 100Serums
50 ml+2 sizes
29.50 €
59.00 € / 100 ml
8 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of