Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Propolis Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacinamide
Beauty of JoseonGlow Serum Propolis + NiacinamideSerums
30 ml
15.52 €
51.73 € / 100 ml
287 reviews
B : Lab Evercalm B5 Lip Treatment
B : LabEvercalm B5 Lip TreatmentLip Care
5 g, No.9:1 Peach Caramel
6.84 €
136.80 € / 100 g
Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Toner
SkinfoodRoyal Honey Propolis Enrich TonerToners
160 ml
20.80 €
13.00 € / 100 ml
3 reviews
Skinfood Royal Honey Propolis Enrich Essence
SkinfoodRoyal Honey Propolis Enrich EssenceEssences
50 ml
27.44 €
54.88 € / 100 ml
2 reviews
COSRX Full Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet Mask
COSRXFull Fit Propolis Nourishing Magnet Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
5.24 €
20.96 € / 100 ml
The Saem Bio Solution Barrier Propolis Mask Sheet
The SaemBio Solution Barrier Propolis Mask SheetSheet Masks
20 g / 1 sheet
1.67 €
8.35 € / 100 g
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Esfolio Propolis Facial Cream
EsfolioPropolis Facial CreamCreams
50 g
6.77 €
13.54 € / 100 g
1 reviews
APLB Bakuchiol Propolis Facial Cream
APLBBakuchiol Propolis Facial CreamCreams
55 ml
13.68 €
24.87 € / 100 ml
2 reviews
APLB Bakuchiol Propolis Ampoule Serum
APLBBakuchiol Propolis Ampoule SerumSerums
40 ml
11.48 €
28.70 € / 100 ml
1 reviews
By Wishtrend Propolis Energy Balancing Cream
By WishtrendPropolis Energy Balancing CreamCreams
50 g
34.80 €
20.88 €
41.76 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 20.88 €
3 reviews
COSRX AC Collection Calming Liquid Intensive
COSRXAC Collection Calming Liquid IntensiveToners
125 ml
28.31 €
18.40 €
14.72 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.40 €
COSRX Full Fit Propolis Light Ampoule
COSRXFull Fit Propolis Light AmpouleAmpoules
30 ml
18.90 €
63.00 € / 100 ml
5 reviews
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Capsule Eye Cream
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis 33 Capsule Eye CreamEye Creams
20 ml
25.80 €
129.00 € / 100 ml
3 reviews
Village 11 Factory N Skin Formula Toner
Village 11 FactoryN Skin Formula TonerToners
250 ml
8.82 €
3.53 € / 100 ml
19 reviews
Esfolio Pure Skin Honey Cleansing Foam
EsfolioPure Skin Honey Cleansing FoamFoams
150 g
6.62 €
4.41 € / 100 g
5 reviews
Petitfee & Koelf Beautifying Mood On Cleanser
Petitfee & KoelfBeautifying Mood On CleanserBalms
100 ml
24.13 €
24.13 € / 100 ml
1 reviews
Mizon Snail Repairing Foam Cleanser
MizonSnail Repairing Foam CleanserFoams
60 ml
10.87 €
7.14 €
11.90 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.97 €
12 reviews
By Wishtrend Propolis Energy Calming Ampoule
By WishtrendPropolis Energy Calming AmpouleAmpoules
30 ml
34.44 €
114.80 € / 100 ml
1 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream
iUNIKPropolis Vitamin Eye CreamEye Creams
30 ml
13.60 €
45.33 € / 100 ml
9 reviews
By Wishtrend Propolis Energy Boosting Essence
By WishtrendPropolis Energy Boosting EssenceEssences
100 ml
28.61 €
18.60 €
18.60 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.60 €
Skin1004 Zombie Beauty Pumpkin Pack
Skin1004Zombie Beauty Pumpkin PackWash-off Masks
4 g * 16 pcs
19.57 €
30.58 € / 100 g
4 reviews
Missha Mascure Nutrition Solution Sheet Mask Propolis
MisshaMascure Nutrition Solution Sheet Mask PropolisSheet Masks
27 ml / 1 sheet
2.29 €
8.48 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask
COSRXFull Fit Propolis Honey Overnight MaskSleeping Masks
60 ml
15.90 €
26.50 € / 100 ml
2 reviews
COSRX Full Fit Propolis Light Cream
COSRXFull Fit Propolis Light CreamCreams
65 ml
21.90 €
33.69 € / 100 ml
6 reviews
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis Antioxidant MaskSheet Masks
30 ml * 10 sheets+1 sizes
21.54 €
7.18 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Cream
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis 33 CreamCreams
50 g
40.92 €
22.52 €
45.04 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 22.52 €
10 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
iUNIKPropolis Vitamin Synergy SerumSerums
50 ml
14.99 €
29.98 € / 100 ml
57 reviews
Benton Aloe Propolis Soothing Gel
BentonAloe Propolis Soothing GelGels
100 ml
21.05 €
12.75 €
12.75 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.71 €
16 reviews
COSRX Full Fit Propolis Synergy Toner
COSRXFull Fit Propolis Synergy TonerToners
150 ml
19.90 €
13.27 € / 100 ml
39 reviews
Medipeel Red Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0
MedipeelRed Lacto Collagen Clear Foam Cleanser 2.0Foams
300 ml+1 sizes
22.10 €
7.37 € / 100 ml
11 reviews
iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKPropolis Vitamin Sleeping MaskSleeping Masks
60 ml
12.75 €
21.25 € / 100 ml
43 reviews
Dr. Ceuracle Royal Vita Propolis 33 Ampoule
Dr. CeuracleRoyal Vita Propolis 33 AmpouleAmpoules
30 ml+1 sizes
30.17 €
100.57 € / 100 ml
12 reviews
Missha Bee Pollen Ampoule Mask
MisshaBee Pollen Ampoule MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
Out of stock
Tony Moly Master Lab Propolis Mask
Tony MolyMaster Lab Propolis MaskSheet Masks
19 g / 1 sheet
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of