Догляд за тьмяною шкірою обличчя, Інгредієнти: Транексамова Кислота
(41)Інгредієнти:
Транексамова Кислота
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
APLBКрем для обличчя з ніацинамідом і транексамовою кислотою Tranexamic Acid Niacinamide Facial CreamКреми
55 мл
13.68 €
24.87 € / 100 ml
3 відгуки
COSRXСироватка проти пігментних плям The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumСироватки
50 мл
18.90 €
37.80 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & MayГіпоалергенний функціональний крем під очі Tranexamic Acid + Glutathion Eye CreamКреми для Очей
30 г
9.70 €
32.33 € / 100 g
25 відгуки
Purito SeoulСироватка для обличчя TXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumСироватки
30 мл
17.80 €
59.33 € / 100 ml
1 відгуки
B : LabОсвітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot SerumСироватки
30 мл
14.24 €
47.47 € / 100 ml
The Skin HouseАмпула-бустер для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами EXO-PDRN Repair Boosting AmpouleАмпули
50 мл
26.06 €
52.12 € / 100 ml
Skin1004Освітлюючий дорожній набір для догляду за обличчям з центеллою Madagascar Centella Tone Brightening Travel KitНабори
20 мл, 30 мл, 30 мл, 30 мл
24.70 €
22.45 € / 100 ml
Dr. Reju-AllВідновлююча сироватка для обличчя з ретинолом Advanced Retino-Mela SerumСироватки
30 мл
33.74 €
112.47 € / 100 ml
JumisoТонуючий сонцезахисний крем для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 3 + Tone-up SunscreenСанскрін 🔆
40 мл
14.29 €
35.72 € / 100 ml
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
18.61 €
46.52 € / 100 ml
1 відгуки
AXIS-YІнтенсивний освітлюючий крем для обличчя з транексамовою кислотою TXA 2,5% Intensive Brightening CreamКреми
50 мл
21.03 €
42.06 € / 100 ml
1 відгуки
I'm fromАмпула для обличчя від пігментних плям Apricot Dark Spot Drop AmpouleАмпули
50 мл
26.92 €
53.84 € / 100 ml
Differ & DeeperЛіфтинг-маска для обличчя Pink Lifting Up Toning Cream MaskЗмивні Маски
100 г
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 відгуки
MedicubeКапсульований крем для обличчя з ніацинамідом і транексамовою кислотою TXA Niacinamide Capsule CreamКреми
55 г
26.19 €
47.62 € / 100 g
3 відгуки
GenabelleТонізуючий шот для обличчя зі спікулами Melacare Spicule Toning ShotАмпули
1 мл * 3 шт
34.35 €
20.61 €
687.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.61 €
2 відгуки
VT CosmeticsОсвітлююча щоденна маска для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Daily MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
21.86 €
6.83 € / 100 g
2 відгуки
VT CosmeticsОсвітлююча маска для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Special MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
4.24 €
3.39 €
13.56 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.39 €
VT CosmeticsОсвітлюючий крем для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning CreamКреми
50 мл
25.36 €
50.72 € / 100 ml
VT CosmeticsОсвітлююча есенція для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Essence 2000 ShotЕсенції
30 мл
33.97 €
113.23 € / 100 ml
1 відгуки
VT CosmeticsОсвітлююча есенція для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning Essence 1000 ShotЕсенції
30 мл
21.26 €
70.87 € / 100 ml
VT CosmeticsТонер для обличчя з транексамовою кислотою TX-Toning TonerТонери
200 мл
17.85 €
8.93 € / 100 ml
1 відгуки
NINE LESSТонер з рисом і транексамовою кислотою Mela-Pro Rice & TXA TonerТонери
200 мл
14.43 €
7.21 € / 100 ml
5 відгуки
NINE LESSСироватка з 1% койєвою кислотою B-Boost 1% Kojic Acid SerumСироватки
30 мл
13.11 €
43.70 € / 100 ml
4 відгуки
Skin1004Сонцезахисний крем для обличчя Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
17.50 €
35.00 € / 100 ml
6 відгуки
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
29.99 €
99.97 € / 100 ml
5 відгуки
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 20 SerumСироватки
40 мл
15.95 €
39.88 € / 100 ml
3 відгуки
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
APLBТканинна маска для обличчя з транексамовою кислотою і ніацинамідом Tranexamic Acid Niacinamide Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.40 €
5.60 € / 100 ml
1 відгуки
NumbuzinСироватка для обличчя з вітамінним комплексом No.5+ Glutathione Vitamin Concentrated SerumСироватки
30 мл
13 відгуки
Немає в наявності
CelimaxНабір мініатюр для обличчя та очищення пор Pore + Dark Spot Brightening KitНабори
10 мл, 7 мл, 10 мл
1 відгуки
Немає в наявності
Немає в наявності
CelimaxОсвітлюючий сонцезахисний крем Pore + Dark Spot Brightening Care SunscreenСанскрін 🔆
50 мл
5 відгуки
Немає в наявності
Немає в наявності





































