
UIQПеди для обличчя Biome Remedy Pore Reset Cooling Pad
Об'єм: 180 мл / 80 шт | 9.56 € / 100 ml
- 🚛 Пункти видачі MRW: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 2 €. До 6 робочих днів.
- Карткою на сайті (під час оформлення замовлення)
- Apple Pay
- Google Pay
- Multibanco
- MB WAY
- PayPal
- При отриманні
🚛 Кур’єр MRW: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 5.95 €. При отриманні - 2 €. До 5 робочих днів.
🚛 Пункти видачі UPS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 1 €. До 5 робочих днів.
🚛 Кур’єр UPS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 1 €. До 5 робочих днів.
На Ksisters ти можеш сплатити своє замовлення такими способами:
Інші інгредієнти:
Виробник може змінювати склад, дизайн упаковки та характеристики товару без попередження. Актуальний перелік інгредієнтів завжди вказаний на упаковці продукту. Ми прагнемо надавати точну інформацію та актуальні фото, але товар може трохи відрізнятися від зображення на сайті.
Перед першим використанням рекомендуємо провести тест на алергію. Дізнайся, як правильно зробити патч-тест🙂
Може, ще щось?
Тобі сподобається
- ArocellЗаспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing PadsПеди120 мл / 70 шт+1 розміри25.26 €18.95 €15.79 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.95 €BiodanceЗволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner PadsПеди60 шт21.34 €15.24 € / 100 g3 відгуки
- MisshaТонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner PadsПеди180 г / 80 шт23.58 €13.10 € / 100 g1 відгукиFrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди210 мл / 70 шт+1 розміри16.79 €8.00 € / 100 ml
- NightingaleПеди для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Calming PadПеди165 мл / 60 шт22.53 €13.65 € / 100 mlP.CALMТонер-пади для обличчя Barrier Cycle Toner PadПеди160 мл / 60 шт29.10 €17.46 €10.91 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 17.46 €
- Dear, KlairsОсвіжаючі педи для обличчя з вітамінами Freshly Juiced Vitamin Skin Prep PadsПеди290 мл / 80 шт14.90 €5.14 € / 100 ml1 відгукиCOSRXПеди для обличчя One Step Original Tone Clarifying Moisture PadПеди230 мл / 100 шт19.95 €8.67 € / 100 ml
- COSRXПеди для обличчя One Step Original Clear Skin Calming PadПеди280 мл / 100 шт26.57 €9.49 € / 100 mlDr. CeuracleЗаспокійливі педи для обличчя PLC Calming Solution PadПеди220 мл / 130 шт18.37 €8.35 € / 100 ml1 відгуки
- I'm fromТонер-педи для обличчя з екстрактом рису Rice Toner PadПеди140 мл21.88 €18.60 €13.29 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.60 €
- Banila CoЗволожуючі тонер-педи Clean It Zero Pink Hydration Toner PadПеди235 мл / 70 шт24.97 €10.63 € / 100 ml
- Dr. AltheaЗаспокійливі педи для обличчя Stretchfit Calming PadПеди250 г / 50 шт14.70 €5.88 € / 100 gVT CosmeticsТонер-педи для обличчя AZ Care Toner PadПеди180 мл / 60 шт+1 розміри19.93 €11.07 € / 100 ml
- By WishtrendЗаспокійливі тонер-педи з зеленим чаєм та керамідами Green Tea & Ceramide Calming Toner PadПеди190 мл / 70 шт19.50 €10.26 € / 100 ml1 відгукиMizonЗволожуючі та заспокійливі пілінг-диски Pore Fresh Peeling Toner PadПеди130 мл18.95 €14.58 € / 100 ml3 відгуки
- RawquestТонер-педи заспокійливі з ехінацеєю Echinacea Calming Moisture Toner PadПеди190 мл20.39 €16.31 €8.58 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 16.31 €LUVUMЗаспокійливі педи для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Spot PadПеди120 мл / 60 шт23.63 €19.69 € / 100 ml
- NacificТонер-педи для обличчя з ніацинамідом і фітокомпонентами Phyto Niacin Brightening Toner PadПеди165 мл / 80 шт20.43 €12.38 € / 100 mlAbibПеди для обличчя з глутатіоном Glutathiosome Dark Spot Pad Vita TouchПеди250 мл / 70 шт+1 розміри19.36 €7.74 € / 100 ml2 відгуки
- GenabelleПеди для обличчя Melacare Jelly Touch Dual PadПеди120 мл / 60 шт29.41 €25.00 €20.83 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 25.00 €APLBТонер-педи з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Toner PadПеди100 мл10.99 €10.99 € / 100 ml4 відгуки
- ArocellЗаспокійливі педи для обличчя Hyal B5 Soothing PadsПеди120 мл / 70 шт+1 розміри25.26 €18.95 €15.79 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 18.95 €BiodanceЗволожуючі тонер-педи для обличчя Cera-nol Gel Toner PadsПеди60 шт21.34 €15.24 € / 100 g3 відгуки
- MisshaТонер пади для зволоження шкіри Super Aqua Ultra Hyalron Toner PadsПеди180 г / 80 шт23.58 €13.10 € / 100 g1 відгукиFrudiaОсвітлюючі тонер-педи для обличчя Citrus Brightening Toning PadПеди210 мл / 70 шт+1 розміри16.79 €8.00 € / 100 ml
























