
Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити
TOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip Mask
Об'єм: 20 мл | 69.75 € / 100 ml
- 🚛 Пункти видачі MRW: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 2 €. До 6 робочих днів.
- Карткою на сайті (під час оформлення замовлення)
- Apple Pay
- Google Pay
- Multibanco
- MB WAY
- PayPal
- При отриманні
🚛 Кур’єр MRW: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 5.95 €. При отриманні - 2 €. До 5 робочих днів.
🚛 Пункти видачі UPS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 1 €. До 5 робочих днів.
🚛 Кур’єр UPS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. При отриманні - 1 €. До 5 робочих днів.
На Ksisters ти можеш сплатити своє замовлення такими способами:
Виробник може змінювати склад, дизайн упаковки та характеристики товару без попередження. Актуальний перелік інгредієнтів завжди вказаний на упаковці продукту. Ми прагнемо надавати точну інформацію та актуальні фото, але товар може трохи відрізнятися від зображення на сайті.
Перед першим використанням рекомендуємо провести тест на алергію. Дізнайся, як правильно зробити патч-тест🙂
Може, ще щось?
Тобі сподобається
- VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ4.3 г14.99 €374.75 € / 100 g2 відгукиVT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ4.3 г16.92 €423.00 € / 100 g10 відгуки
- TOCOBOОхолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip MaskДогляд для Губ20 мл14.16 €70.80 € / 100 ml1 відгукиArenciaКолагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip MaskДогляд для Губ15 г19.63 €130.87 € / 100 g1 відгуки
- NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ4 г * 2 шт, Appleberry, Applecherry+1 розміри19.43 €242.88 € / 100 gNooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ12 г, Appleberry+1 розміри12.05 €100.42 € / 100 g
- NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ3.7 мл, Appleberry+8 розміри12.73 €318.25 € / 100 mlTOCOBOМаска-скраб для губ з лимонним цукром Lemon Sugar Scrub Lip MaskДогляд для Губ20 мл10.77 €53.85 € / 100 ml
- CARE:NELНічна маска для губ з лаймом Lime Lip Night MaskДогляд для Губ23 г+2 розміри9.89 €43.00 € / 100 gTOCOBOТонуючий бальзам для губ Glow & Glass Tinted Lip BalmДогляд для Губ3.5 г, No.001 Coral Water+1 розміри11.01 €8.26 €206.50 € / 100 gНайнижча ціна за останні 30 днів: 8.26 €
- AXIS-YОлійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip OilДогляд для Губ4.5 г, Chilled Berry+2 розміри15.23 €380.75 € / 100 gPetitfee & KoelfОлія для губ Super Seed Lip OilДогляд для Губ3 г+1 розміри11.00 €366.67 € / 100 g2 відгуки
- TOCOBOМаска для губ з вітамінним комплексом Vita Glazed Lip MaskДогляд для Губ20 мл10.98 €54.90 € / 100 ml1 відгукиSkinfoodБальзам для губ з авокадо та оливою Avocado & Olive Lip BalmДогляд для Губ12 г7.97 €66.42 € / 100 g
- TOCOBOПудровий бальзам для губ Powder Cream Lip BalmДогляд для Губ3.5 г, No.031 Rose Burn11.01 €7.16 €179.00 € / 100 gНайнижча ціна за останні 30 днів: 7.16 €Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ15 г, Berry Tart+2 розміри14.88 €99.20 € / 100 g
- BelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ15 мл+1 розміри19.93 €132.87 € / 100 ml1 відгукиCOSRXЦукровий скраб для губ з медом Full Fit Honey Sugar Lip ScrubДогляд для Губ20 г20.00 €100.00 € / 100 g2 відгуки
- BelifВітамінний бальзам для губ з екстрактом ягід Super Knights - Berry Tinted LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 ml
- TirtirОлія для догляду за губами My Glow Lip OilДогляд для Губ5.7 мл, Honey+3 розміри12.50 €208.33 € / 100 ml1 відгукиA'pieuМаска для губ з медом і молоком Honey & Milk Daily Lip MaskДогляд для Губ6 г, Bery+2 розміри8.92 €148.67 € / 100 g
- BelifБальзам для губ з м'ятою Super Knights - Mint Plumper LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 mlTony MolyІнтенсивний бальзам для губ з екстрактом равлика і золотом Intense Care Gold 24K Snail Lip TreatmentДогляд для Губ10 г12.78 €127.80 € / 100 g
- VT CosmeticsПлампер для губ з мікроголками Reedle Shot Lip Plumper BeginnerДогляд для Губ4.3 г14.99 €374.75 € / 100 g2 відгукиVT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ4.3 г16.92 €423.00 € / 100 g10 відгуки
- TOCOBOОхолоджуюча маска для губ з м'ятою Mint Cooling Lip MaskДогляд для Губ20 мл14.16 €70.80 € / 100 ml1 відгукиArenciaКолагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip MaskДогляд для Губ15 г19.63 €130.87 € / 100 g1 відгуки


























