You need to enable JavaScript to run this app.
Подарунок за замовлення від 50 €
UK
€
Магазин
Зе Бест
Новеньке
Бренди
Ksisters
Жирний блиск / Пори
Усі товари
Контроль жирності та догляд за порами шкіри, Інгредієнти: PDRN
(26)
Догляд за Oбличчям (26)
Мейкап (1)
Фільтр
: 2
СОРТУВАТИ ЗА
: Популярні
Інгредієнти:
PDRN
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:
Популярні
Популярні
НОВИНКИ
Ціна ↑
Ціна ↓
Medicube
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Сироватки
30 мл
25.93 €
86.43 € / 100 ml
7 відгуки
Додати до кошика
Medicube
Зволожуючий гель для вмивання обличчя з полінуклеотидами PDRN Hydrating Gel Cleanser
Гелі
200 мл
24.32 €
12.16 € / 100 ml
Додати до кошика
UIQ
Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
Тканинні Маски
22 мл / 1 шт
+1 розміри
2.58 €
11.73 € / 100 ml
Додати до кошика
Coxir
Зволожуючий крем для обличчя з екзосомами Exosome 5000 Complex Refining Moisturizer
Креми
30 мл
17.28 €
57.60 € / 100 ml
Додати до кошика
Eqqualberry
Заспокійливий тонер для обличчя з полінуклеотидами алое Aloe PDRN Calming Toner
Тонери
150 мл
21.80 €
14.53 € / 100 ml
Додати до кошика
Missha
Пілінг-сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN NAD+ Renew Peel Shot 25
Пілінги
15 мл
27.87 €
185.80 € / 100 ml
Додати до кошика
UIQ
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
Сироватки
30 мл
16.72 €
55.73 € / 100 ml
Додати до кошика
Haruharu Wonder
Підтягуюча сироватка для обличчя з полінуклеотидами троянди Rose PDRN Firming Serum
Сироватки
30 мл
14.50 €
48.33 € / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Mary & May
Крем для обличчя зі спікулами ретинолу і полінуклеотидами Spicule Retinol PDRN Cream
Креми
15 г
10.33 €
68.87 € / 100 g
Додати до кошика
Dr. Ceuracle
Сироватка з ретинолом і полінуклеотидами PDRN & Retinol Shot
Ампули
30 мл
11.00 €
36.67 € / 100 ml
Додати до кошика
Medipeel
Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Піни
150 мл
24.55 €
16.37 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Cell Fusion C
Сонцезахисна сироватка для обличчя з порозвужуючим ефектом Laser UV Pore Sun Serum
Сироватки
40 мл
33.05 €
82.63 € / 100 ml
Додати до кошика
Eqqualberry
Тонер-педи для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Gel Toner Pad
Педи
140 мл / 60 шт
16.42 €
11.73 € / 100 ml
2 відгуки
Додати до кошика
Eqqualberry
Гідрогелева маска для обличчя з колагеном Collagen Pore Tight Up Hydrogel Mask
Колагенові Маски
30 г / 1 шт
7.00 €
23.33 € / 100 g
Додати до кошика
Eqqualberry
Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
Сироватки
30 мл
18.00 €
60.00 € / 100 ml
3 відгуки
Додати до кошика
Some By Mi
Маска для обличчя PDRN Spirulina Soothing Sherbet Mask
Змивні Маски
1 г * 10 шт
11.60 €
116.00 € / 100 g
4 відгуки
Додати до кошика
Some By Mi
Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Сироватки
50 мл
15.35 €
30.70 € / 100 ml
6 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Заспокійливий крем для обличчя з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Cream
Креми
80 мл
19.50 €
24.38 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Medipeel
Заспокійлива сироватка з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Ampoule
Ампули
50 мл
21.30 €
42.60 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
APLB
Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Креми
55 мл
11.09 €
20.16 € / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
APLB
Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Сироватки
40 мл
13.68 €
34.20 € / 100 ml
5 відгуки
Додати до кошика
Nacific
Заспокійливий гель для вмивання обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN Gel Cleanser
Гелі
200 мл
17.80 €
8.90 € / 100 ml
Додати до кошика
Nacific
Заспокійливий тонер для обличчя з екстрактом центелли Cica PDRN First Toner
Тонери
150 мл
19.50 €
13.00 € / 100 ml
Додати до кошика
Genabelle
Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
Тканинні Маски
25 мл * 5 шт
+1 розміри
20.71 €
16.57 € / 100 ml
1 відгуки
Додати до кошика
Mary & May
Маска для обличчя з веганським колагеном і полінуклеотидами Vegan Collagen Charcoal PDRN Mask
Колагенові Маски
30 г / 1 шт
4.94 €
16.47 € / 100 g
Додати до кошика
COSRX
Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
Колагенові Маски
34 г / 1 шт
4.59 €
13.50 € / 100 g
Додати до кошика
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підпишись на розсилку
*
Підписатися
Підписуючись, я погоджуюся з умовами
Умови Ведення Бізнесу