Подарунок за замовлення від 50 €
Тип Шкіри:

Усі Типи Шкіри

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Mary & May Вітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening Mask
Mary & MayВітамінні маски з ніацинамідом та вітаміном С Niacinanide Vitamin C Brightening MaskТканинні Маски
30 шт / 400 г
18.57 €
13.17 €
3.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.17 €
4 відгуки
Some By Mi Відновлююча тканинна маска для обличчя з пантенолом Beta Panthenol Repair Daily Mask
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Collagen
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CollagenТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл / 1 шт+1 розміри
6.51 €
13.56 € / 100 ml
3 відгуки
Abib Заспокійлива тканинна маска для обличчя Mild Acidic pH Sheet Mask Heartleaf Fit
AbibЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Mild Acidic pH Sheet Mask Heartleaf FitТканинні Маски
30 мл / 1 шт
1.98 €
6.60 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Тканинна вітамінна маска для обличчя Gummy Sheet Mask Vita Sticker
AbibТканинна вітамінна маска для обличчя Gummy Sheet Mask Vita StickerТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.57 €
9.52 € / 100 ml
Esfolio Заспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet
EsfolioЗаспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.28 €
5.12 € / 100 ml
14 відгуки
Sungboon Editor Ліфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule Mask
Sungboon EditorЛіфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт+1 розміри
2.84 €
12.35 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Антивікова маска для обличчя Retinol Intensive Mask
Some By MiАнтивікова маска для обличчя Retinol Intensive MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.49 €
6.77 € / 100 g
14 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом рису Relaxation Station Rice Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 відгуки
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
72 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Honey Luminous Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Honey Luminous Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.40 €
7.00 € / 100 g
1 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.40 €
7.00 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.47 €
7.35 € / 100 g
Centellian24 Інтенсивна ліфтинг-маска для обличчя Madeca Derma Mask Intensive Lifting Formula
Centellian24Інтенсивна ліфтинг-маска для обличчя Madeca Derma Mask Intensive Lifting FormulaТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.53 €
6.12 € / 100 ml
2 відгуки
APLB Тканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя Retinol Vitamin C Vitamin E Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.46 €
5.84 € / 100 ml
VT Cosmetics Ліфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting Mask
VT CosmeticsЛіфтинг-маска для обличчя зі спікулами Reedle Shot Lifting MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
3.95 €
2.72 €
11.83 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.21 €
1 відгуки
Skinfood Освіжаюча тканинна маска Kale Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodОсвіжаюча тканинна маска Kale Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.51 €
6.86 € / 100 g
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл / 1 шт+1 розміри
2.58 €
11.73 € / 100 ml
Nightingale Набір для очищення пор на носі 3 Step Tako Pack Nose
VT Cosmetics Маска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin Mask
VT CosmeticsМаска для обличчя з вітаміном С і астаксантином Vitamin C Astaxanthin MaskТканинні Маски
320 г / 30 шт
21.99 €
18.10 €
5.66 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.10 €
Skinfood Щоденна маска для обличчя з екстрактом моркви Carrot Carotene Daily Mask
Skinfood Щоденна маска для обличчя з пептидами і екстрактом жолудя Acorn Pore Peptide Daily Mask
Skinfood Маска для обличчя з пептидами і екстрактом жолудя Acorn Pore Peptide Mask
Skinfood Маска для обличчя з екстрактом моркви Carrot Carotene Mask
SkinfoodМаска для обличчя з екстрактом моркви Carrot Carotene MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.66 €
9.85 € / 100 ml
Skinfood Поживна тканинна маска Lotus Root Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodПоживна тканинна маска Lotus Root Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g
Skinfood Зволожуюча та заспокійлива тканинна маска Еggplant Sous Vide Mask Sheet
Skinfood Тканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodТканинна маска на основі гарбуза Pumpkin Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.51 €
7.55 € / 100 g
Skinfood Зволожуюча тканинна маска на основі паприки Paprika Sous Vide Mask Sheet
SkinfoodЗволожуюча тканинна маска на основі паприки Paprika Sous Vide Mask SheetТканинні Маски
18 г / 1 шт
1.51 €
1.28 €
7.11 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.28 €
1 відгуки
Ariul Тонізуюча щоденна маска для обличчя Smooth & Pure Daily Pick Aqua Toning Mask
Ariul Заспокійлива щоденна маска для обличчя Smooth & Pure Daily Pick Essential Calming Mask
Ariul Маска для обличчя з екстрактом серцелиста 7 Days Mask Heartleaf P
Ariul Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю 7 Days Mask Green Tea S
Ariul Маска для обличчя з екстрактом лотоса 7 Days Mask Lotus N
AriulМаска для обличчя з екстрактом лотоса 7 Days Mask Lotus NТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.62 €
7.04 € / 100 ml

Якщо хочеться швидко привести шкіру до стану «вау», але без складних б’юті-танців на годину біля дзеркала — знайомся з категорією тканинні маски. Це той самий формат догляду, коли кілька хвилин можуть перетворитися на маленький spa-момент вдома 🌸

Тканинні маски для обличчя — це маски, просочені активною есенцією, які щільно прилягають до шкіри та допомагають доставити корисні компоненти якомога глибше. Такий формат ідеально підходить для швидкого інтенсивного догляду, коли хочеться більше зволоження, сяйва або свіжості за короткий час.

Види тканинних масок

Світ тканинних масок — це цілий beauty-всесвіт, де можна знайти формат під будь-який настрій шкіри. Одні маски створені для швидкого зволоження, інші — для ефекту свіжості, сяйва або комфортного догляду після насиченого дня. Саме тому тканинні маски стали улюбленим етапом K-beauty рутини для багатьох дівчат 💕 

Популярні види масок для обличчя:

  • Тканинні маски – класичний та популярний варіант із м’якою основою, яка добре утримує есенцію та допомагає шкірі отримати порцію активних компонентів.
  • Гідрогелеві маски – більш щільний формат, який дарує приємний охолоджувальний ефект і допомагає створити відчуття домашнього spa-догляду.
  • Колагенові маски – популярний варіант для тих, хто хоче додати шкірі більше пружності, гладкості та доглянутого вигляду.
  • Змивні маски – залежно від складу вони можуть зволожувати, живити, очищати або заспокоювати, тож легко знайдеться варіант саме для твоїх потреб ✨

У категорії тканинних масок для обличчя ти легко знайдеш свій варіант: від легкої маски на ранок до насиченого догляду ввечері. Тканинні маски для обличчя — це той самий маленький beauty-ритуал, який легко додати навіть у дуже активний день ✨

Тканинні маски для різних типів шкіри та потреб

Кожна шкіра має свій характер. Комусь постійно хочеться більше зволоження, комусь — заспокоїти почервоніння, а хтось шукає той самий glow-ефект, коли обличчя виглядає свіжим навіть після напруженого дня. Саме тому тканинні маски представлені у великій кількості варіантів і можуть стати маленьким, але ефективним доповненням до твоєї рутини 💕

Маски підходять для різних типів шкіри та beauty-запитів:

  • суха шкіра — для додаткового зволоження, комфорту та відчуття м’якості;
  • жирна шкіра — для легкого догляду та підтримки свіжого вигляду;
  • комбінована шкіра — для балансу та турботи про різні ділянки обличчя;
  • чутлива шкіра — для ніжного догляду та заспокійливого ефекту;
  • проблемна шкіра зі схильністю до висипань — для формул із компонентами, які допомагають підтримувати чистий вигляд шкіри.

Ти можеш обирати тканинні маски для обличчя за конкретними потребами:

  • інтенсивне зволоження;
  • заспокоєння шкіри;
  • сяйво та вирівнювання тону;
  • антивіковий догляд;
  • підтримка здорового та доглянутого вигляду.

А якщо хочеться додати у рутину більше корейського підходу до догляду, вони стануть ідеальним варіантом: кілька хвилин турботи — і шкіра отримує свою маленьку порцію любові ✨

Чому варто купувати тканинні маски для обличчя в Ksisters

У Ksisters ми любимо корейський догляд за його філософію: красива шкіра — це не про складні правила, а про регулярну турботу про себе 🌱

Чому тобі варто обрати Ksisters:

  • оригінальна корейська косметика;
  • перевірені корейські бренди;
  • великий вибір тканинних масок для обличчя;
  • зручний онлайн-шопінг;
  • швидка доставка по ЄС;
  • надійний сервіс;
  • клієнтська підтримка, яка допоможе знайти свій ідеальний продукт.

Якщо хочеш спробувати інші види догляду, зверни увагу на:

Створи свою beauty-рутину з тканинними масками

Тканинні маски для обличчя легко вписати у будь-яку рутину. Їх можна використовувати як швидкий експрес-догляд перед важливою подією, побаченням чи моментом, коли хочеться виглядати максимально свіжо. Маленький лайфхак: не сприймай маску як «ще один обов’язок». Нехай це буде твій момент slow beauty — чай, улюблений серіал, 15 хвилин для себе і трохи любові до своєї шкіри 💕

Підписуючись, я погоджуюся з умовами