Подарунок за замовлення від 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask PomegranateТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.39 €
7.32 € / 100 g
8 відгуки
Numbuzin Пом'якшувальна маска для обличчя для очищення пор No.3 Tingle-Pore Softening Sheet Mask
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Nacific Маска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask Pack
NacificМаска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask PackТканинні Маски
30 г * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 g
Arocell Гелева маска для обличчя Super Power Mask Ex
ArocellГелева маска для обличчя Super Power Mask ExТканинні Маски
42 г * 4 шт+1 розміри
19.02 €
11.32 € / 100 g
Arencia Тканинна маска для обличчя з екстрактом гіссопу Holy Hyssop Sheet Mask
ArenciaТканинна маска для обличчя з екстрактом гіссопу Holy Hyssop Sheet MaskТканинні Маски
27 мл * 5 шт+1 розміри
18.23 €
13.50 € / 100 ml
1 відгуки
Celimax Кремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 14.97 €
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
9.82 €
5.95 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow Mask
Skin1004Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
13.51 €
10.81 € / 100 ml
4 відгуки
UIQ Тканинна маска для обличчя Biome Barrier Sheet Mask
UIQТканинна маска для обличчя Biome Barrier Sheet MaskТканинні Маски
26 мл * 5 шт+1 розміри
17.76 €
11.54 €
8.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.54 €
Sungboon Editor Маска для обличчя Active Marine Astaxanthin Mask
Sungboon EditorМаска для обличчя Active Marine Astaxanthin MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
38.98 €
31.18 €
13.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 31.18 €
1 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
20.71 €
16.57 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Освітлююча маска для обличчя Cellmazing Brightening Mask
TorridenОсвітлююча маска для обличчя Cellmazing Brightening MaskТканинні Маски
26 мл * 10 шт+1 розміри
30.47 €
11.72 € / 100 ml
RETURNU Вітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet Mask
RETURNUВітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.34 €
11.47 € / 100 g
Cell Fusion C Освітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita Mask
Cell Fusion CОсвітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
18.59 €
14.87 € / 100 ml
Rawquest Тканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black Mask
RawquestТканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black MaskТканинні Маски
28 мл * 5 шт+1 розміри
12.25 €
9.19 €
6.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.19 €
6 відгуки
Lebelage Вітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask Pack
LebelageВітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
11.07 €
4.43 € / 100 ml
1 відгуки
Lebelage Тонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution Mask
LebelageТонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
13 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
10 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
23 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face MaskТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
20.69 €
17.59 €
10.99 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.59 €
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant MaskТканинні Маски
30 мл * 10 шт+1 розміри
21.54 €
7.18 € / 100 ml
Cell Fusion C Охолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling Mask
Cell Fusion CОхолоджувальна та заспокійлива маска First Cooling MaskТканинні Маски
27 г * 5 шт+1 розміри
15.50 €
11.48 € / 100 g
5 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
19.02 €
11.89 € / 100 g
2 відгуки
I'm from Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet Mask
I'm fromЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
4.91 €
3.68 €
18.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.68 €
1 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
6.36 €
4.45 €
12.71 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.35 €
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
P.CALM Маска для обличчя Underpore Mask Pack
P.CALMМаска для обличчя Underpore Mask PackТканинні Маски
30 мл / 1 шт+1 розміри
5.01 €
2.08 €
6.93 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.08 €
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.91 €
13.03 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiТканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.98 €
7.92 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Освітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Some By MiОсвітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.38 €
5.52 € / 100 g
5 відгуки
Dr. Althea Заспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream Mask
Dr. AltheaЗаспокійлива маска для обличчя 345 Relief Cream MaskТканинні Маски
25 г * 4 шт+1 розміри
5 відгуки
Немає в наявності

Якщо хочеться швидко привести шкіру до стану «вау», але без складних б’юті-танців на годину біля дзеркала — знайомся з категорією тканинні маски. Це той самий формат догляду, коли кілька хвилин можуть перетворитися на маленький spa-момент вдома 🌸

Тканинні маски для обличчя — це маски, просочені активною есенцією, які щільно прилягають до шкіри та допомагають доставити корисні компоненти якомога глибше. Такий формат ідеально підходить для швидкого інтенсивного догляду, коли хочеться більше зволоження, сяйва або свіжості за короткий час.

Види тканинних масок

Світ тканинних масок — це цілий beauty-всесвіт, де можна знайти формат під будь-який настрій шкіри. Одні маски створені для швидкого зволоження, інші — для ефекту свіжості, сяйва або комфортного догляду після насиченого дня. Саме тому тканинні маски стали улюбленим етапом K-beauty рутини для багатьох дівчат 💕 

Популярні види масок для обличчя:

  • Тканинні маски – класичний та популярний варіант із м’якою основою, яка добре утримує есенцію та допомагає шкірі отримати порцію активних компонентів.
  • Гідрогелеві маски – більш щільний формат, який дарує приємний охолоджувальний ефект і допомагає створити відчуття домашнього spa-догляду.
  • Колагенові маски – популярний варіант для тих, хто хоче додати шкірі більше пружності, гладкості та доглянутого вигляду.
  • Змивні маски – залежно від складу вони можуть зволожувати, живити, очищати або заспокоювати, тож легко знайдеться варіант саме для твоїх потреб ✨

У категорії тканинних масок для обличчя ти легко знайдеш свій варіант: від легкої маски на ранок до насиченого догляду ввечері. Тканинні маски для обличчя — це той самий маленький beauty-ритуал, який легко додати навіть у дуже активний день ✨

Тканинні маски для різних типів шкіри та потреб

Кожна шкіра має свій характер. Комусь постійно хочеться більше зволоження, комусь — заспокоїти почервоніння, а хтось шукає той самий glow-ефект, коли обличчя виглядає свіжим навіть після напруженого дня. Саме тому тканинні маски представлені у великій кількості варіантів і можуть стати маленьким, але ефективним доповненням до твоєї рутини 💕

Маски підходять для різних типів шкіри та beauty-запитів:

  • суха шкіра — для додаткового зволоження, комфорту та відчуття м’якості;
  • жирна шкіра — для легкого догляду та підтримки свіжого вигляду;
  • комбінована шкіра — для балансу та турботи про різні ділянки обличчя;
  • чутлива шкіра — для ніжного догляду та заспокійливого ефекту;
  • проблемна шкіра зі схильністю до висипань — для формул із компонентами, які допомагають підтримувати чистий вигляд шкіри.

Ти можеш обирати тканинні маски для обличчя за конкретними потребами:

  • інтенсивне зволоження;
  • заспокоєння шкіри;
  • сяйво та вирівнювання тону;
  • антивіковий догляд;
  • підтримка здорового та доглянутого вигляду.

А якщо хочеться додати у рутину більше корейського підходу до догляду, вони стануть ідеальним варіантом: кілька хвилин турботи — і шкіра отримує свою маленьку порцію любові ✨

Чому варто купувати тканинні маски для обличчя в Ksisters

У Ksisters ми любимо корейський догляд за його філософію: красива шкіра — це не про складні правила, а про регулярну турботу про себе 🌱

Чому тобі варто обрати Ksisters:

  • оригінальна корейська косметика;
  • перевірені корейські бренди;
  • великий вибір тканинних масок для обличчя;
  • зручний онлайн-шопінг;
  • швидка доставка по ЄС;
  • надійний сервіс;
  • клієнтська підтримка, яка допоможе знайти свій ідеальний продукт.

Якщо хочеш спробувати інші види догляду, зверни увагу на:

Створи свою beauty-рутину з тканинними масками

Тканинні маски для обличчя легко вписати у будь-яку рутину. Їх можна використовувати як швидкий експрес-догляд перед важливою подією, побаченням чи моментом, коли хочеться виглядати максимально свіжо. Маленький лайфхак: не сприймай маску як «ще один обов’язок». Нехай це буде твій момент slow beauty — чай, улюблений серіал, 15 хвилин для себе і трохи любові до своєї шкіри 💕

Підписуючись, я погоджуюся з умовами