Подарунок за замовлення від 50 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Green Tea Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
1.42 €
6.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.42 €
3 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Grapefruit Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Grapefruit Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
1.07 €
5.10 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.07 €
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Charcoal Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Charcoal Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.54 €
7.33 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Bamboo Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Bamboo Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
1.42 €
6.76 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.42 €
The Saem Тканинна маска Natural Acai Berry Mask Sheet
The SaemТканинна маска Natural Acai Berry Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Bio Solution Hydrating Hyaluronic Acid Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 g
4 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
5 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask SheetТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.80 €
7.20 € / 100 g
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом кокосу Fresh To Go Coconut Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з екстрактом кокосу Fresh To Go Coconut Mask SheetТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.80 €
7.20 € / 100 g
8 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
2 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Blueberry Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Blueberry Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Argan Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Argan Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.52 €
1.36 €
5.04 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.15 €
3 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Lemon
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask LemonТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.85 €
9.74 € / 100 g
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Mucin
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask MucinТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic Acid
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic AcidТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.76 €
19.79 € / 100 ml
2 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Egf
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask EgfТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
By Wishtrend Тканинна маска для обличчя Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet Mask
By WishtrendТканинна маска для обличчя Natural Vitamin 21.5% Enhancing Sheet MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
4.51 €
2.80 €
12.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.78 €
2 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Manuka Honey Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Manuka Honey Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
11 відгуки
Patch Holic Зволожувальна тканинна маска для обличчя Colorpick Moisturizing Mask
Patch HolicЗволожувальна тканинна маска для обличчя Colorpick Moisturizing MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
3.03 €
0.76 €
3.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.76 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Vacation
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch VacationТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Fruit
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch FruitТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.49 €
12.42 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.49 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch PlayТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
2 відгуки
LALARECIPE Гідрогелева маска для шкіри навколо очей Heart Goggle Moisture Mask
LALARECIPE Гідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening Mask
LALARECIPEГідрогелева маска під очі та для носогубних складок Heart Goggle Brightening MaskТканинні Маски
7 г / 1 шт
3.80 €
3.23 €
46.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.23 €
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Mango Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Mango Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
1.05 €
4.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
13 відгуки
Dear, Klairs Тканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask
Dear, KlairsТканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
4.51 €
3.23 €
12.92 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.11 €
Some By Mi Маска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
19.90 €
5.69 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.55 €
7.05 € / 100 g
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayТканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask SheetТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
5.35 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.42 €
7.10 € / 100 g
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Snail Skin Barrier Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Snail Skin Barrier Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.45 €
7.25 € / 100 g
4 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.60 €
7.62 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Centella Asiatica Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Centella Asiatica Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
2 відгуки
Missha Маска для відновлення та освітлення шкіри Chogongjin Geumsul Jin Mask

Якщо хочеться швидко привести шкіру до стану «вау», але без складних б’юті-танців на годину біля дзеркала — знайомся з категорією тканинні маски. Це той самий формат догляду, коли кілька хвилин можуть перетворитися на маленький spa-момент вдома 🌸

Тканинні маски для обличчя — це маски, просочені активною есенцією, які щільно прилягають до шкіри та допомагають доставити корисні компоненти якомога глибше. Такий формат ідеально підходить для швидкого інтенсивного догляду, коли хочеться більше зволоження, сяйва або свіжості за короткий час.

Види тканинних масок

Світ тканинних масок — це цілий beauty-всесвіт, де можна знайти формат під будь-який настрій шкіри. Одні маски створені для швидкого зволоження, інші — для ефекту свіжості, сяйва або комфортного догляду після насиченого дня. Саме тому тканинні маски стали улюбленим етапом K-beauty рутини для багатьох дівчат 💕 

Популярні види масок для обличчя:

  • Тканинні маски – класичний та популярний варіант із м’якою основою, яка добре утримує есенцію та допомагає шкірі отримати порцію активних компонентів.
  • Гідрогелеві маски – більш щільний формат, який дарує приємний охолоджувальний ефект і допомагає створити відчуття домашнього spa-догляду.
  • Колагенові маски – популярний варіант для тих, хто хоче додати шкірі більше пружності, гладкості та доглянутого вигляду.
  • Змивні маски – залежно від складу вони можуть зволожувати, живити, очищати або заспокоювати, тож легко знайдеться варіант саме для твоїх потреб ✨

У категорії тканинних масок для обличчя ти легко знайдеш свій варіант: від легкої маски на ранок до насиченого догляду ввечері. Тканинні маски для обличчя — це той самий маленький beauty-ритуал, який легко додати навіть у дуже активний день ✨

Тканинні маски для різних типів шкіри та потреб

Кожна шкіра має свій характер. Комусь постійно хочеться більше зволоження, комусь — заспокоїти почервоніння, а хтось шукає той самий glow-ефект, коли обличчя виглядає свіжим навіть після напруженого дня. Саме тому тканинні маски представлені у великій кількості варіантів і можуть стати маленьким, але ефективним доповненням до твоєї рутини 💕

Маски підходять для різних типів шкіри та beauty-запитів:

  • суха шкіра — для додаткового зволоження, комфорту та відчуття м’якості;
  • жирна шкіра — для легкого догляду та підтримки свіжого вигляду;
  • комбінована шкіра — для балансу та турботи про різні ділянки обличчя;
  • чутлива шкіра — для ніжного догляду та заспокійливого ефекту;
  • проблемна шкіра зі схильністю до висипань — для формул із компонентами, які допомагають підтримувати чистий вигляд шкіри.

Ти можеш обирати тканинні маски для обличчя за конкретними потребами:

  • інтенсивне зволоження;
  • заспокоєння шкіри;
  • сяйво та вирівнювання тону;
  • антивіковий догляд;
  • підтримка здорового та доглянутого вигляду.

А якщо хочеться додати у рутину більше корейського підходу до догляду, вони стануть ідеальним варіантом: кілька хвилин турботи — і шкіра отримує свою маленьку порцію любові ✨

Чому варто купувати тканинні маски для обличчя в Ksisters

У Ksisters ми любимо корейський догляд за його філософію: красива шкіра — це не про складні правила, а про регулярну турботу про себе 🌱

Чому тобі варто обрати Ksisters:

  • оригінальна корейська косметика;
  • перевірені корейські бренди;
  • великий вибір тканинних масок для обличчя;
  • зручний онлайн-шопінг;
  • швидка доставка по ЄС;
  • надійний сервіс;
  • клієнтська підтримка, яка допоможе знайти свій ідеальний продукт.

Якщо хочеш спробувати інші види догляду, зверни увагу на:

Створи свою beauty-рутину з тканинними масками

Тканинні маски для обличчя легко вписати у будь-яку рутину. Їх можна використовувати як швидкий експрес-догляд перед важливою подією, побаченням чи моментом, коли хочеться виглядати максимально свіжо. Маленький лайфхак: не сприймай маску як «ще один обов’язок». Нехай це буде твій момент slow beauty — чай, улюблений серіал, 15 хвилин для себе і трохи любові до своєї шкіри 💕

Підписуючись, я погоджуюся з умовами