Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл / 1 шт+1 розміри
2.58 €
11.73 € / 100 ml
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Medipeel Маска для обличчя з центеллою і полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
Some By Mi Сироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair Serum
Some By MiСироватка для обличчя PDRN Spirulina Soothing Repair SerumСироватки
50 мл
12.50 €
25.00 € / 100 ml
6 відгуки
Medipeel Сироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
MedipeelСироватка з гіалуроновою кислотою, центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic SerumСироватки
50 мл
29.03 €
23.22 €
46.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.51 €
Medipeel Заспокійливий тонер з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence Toner
MedipeelЗаспокійливий тонер з центеллою та полінуклеотидами Young Cica PDRN Trouble Soothing Essence TonerТонери
200 мл
21.59 €
18.35 €
9.18 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.35 €
Підписуючись, я погоджуюся з умовами