Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

Колаген

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medicube Крем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0
MedicubeКрем для обличчя з колагеном Triple Collagen Cream 4.0Креми
50 мл
30.54 €
61.08 € / 100 ml
12 відгуки
Medicube Антивіковий відновлюючий ліфтинг-крем для обличчя Deep Lifting Age Repair Cream
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами та екзосомами PDRN Pink Exosome Shot Serum 7500
Medicube Зволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly Cream
MedicubeЗволожуючий гель-крем з колагеном Collagen Jelly CreamКреми
110 мл+1 розміри
20.90 €
19.00 € / 100 ml
97 відгуки
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Medicube Сироватка для обличчя з колагеном Triple Collagen Serum 4.0
MedicubeСироватка для обличчя з колагеном Triple Collagen Serum 4.0Сироватки
55 мл
21.75 €
39.55 € / 100 ml
25 відгуки
Medicube Нічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping Mask
MedicubeНічна маска для обличчя Collagen Night Wrapping MaskНічні Маски
75 мл
19.49 €
25.99 € / 100 ml
85 відгуки
Medicube Капсульований крем для обличчя з глутатіоном Age-R Glutathione Glow Capsule Cream
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Medicube Маска для обличчя з колагеном Collagen Lifting Mask
MedicubeМаска для обличчя з колагеном Collagen Lifting MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.78 €
10.30 € / 100 g
5 відгуки
Medicube Сироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster Serum
MedicubeСироватка-бустер з колагеном Collagen Glow Booster SerumСироватки
15 мл
22.50 €
150.00 € / 100 ml
11 відгуки
Medicube Антивікова сироватка з ретинолом Deep Vita A Retinol Serum
MedicubeАнтивікова сироватка з ретинолом Deep Vita A Retinol SerumСироватки
30 мл
37.39 €
18.70 €
62.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.70 €
2 відгуки
Medicube Тонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0
MedicubeТонер для обличчя з колагеном Triple Collagen Toner 4.0Тонери
140 мл
12.50 €
8.93 € / 100 ml
25 відгуки
Medicube Сироватка для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink One Day Serum
Немає в наявності

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами