Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
CP-1 Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate Ampoule
CP-1Концентрована есенція для волосся Keratin Concentrate AmpouleСеруми & Ампули
80 мл+1 розміри
11.88 €
14.85 € / 100 ml
4 відгуки
CP-1 Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp Scaler
CP-1Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp ScalerПілінги & Скраби
210 мл
7.92 €
3.17 € / 100 ml
20 відгуки
CP-1 Кондиціонер для волосся Raspberry Treatment Vinegar
CP-1Кондиціонер для волосся Raspberry Treatment VinegarКондиціонери
500 мл
7.22 €
1.44 € / 100 ml
3 відгуки
CP-1 Кондиціонер для волосся Ginger Purifying Conditioner
CP-1Кондиціонер для волосся Ginger Purifying ConditionerКондиціонери
500 мл+1 розміри
12.47 €
2.49 € / 100 ml
7 відгуки
CP-1 Філер для волосся 3Seconds Hair Fill-Up Ampoule
CP-1Філер для волосся 3Seconds Hair Fill-Up AmpouleСеруми & Ампули
170 мл+2 розміри
11.89 €
6.99 € / 100 ml
6 відгуки
CP-1 Пілінг-сироватка для шкіри голови Head Spa Peeling Ampoule
CP-1Пілінг-сироватка для шкіри голови Head Spa Peeling AmpouleПілінги & Скраби
20 мл * 5 шт+2 розміри
10.42 €
10.42 € / 100 ml
28 відгуки
Підписуючись, я погоджуюся з умовами