Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Honey

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALCaffeine Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
21.12 €
4.22 € / 100 ml
12 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
17.81 €
3.56 € / 100 ml
11 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
16.50 €
3.30 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Cherry BlossomConditioners
500 ml
17.81 €
3.56 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment White MuskConditioners
500 ml+1 sizes
17.81 €
3.56 € / 100 ml
5 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of