Free gift for orders over 50 €
Skin Concern:

Dryness /Hydration

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Nooni Vegan Lip Mask
NooniVegan Lip MaskLip Care
12 g, Appleberry+1 sizes
12.05 €
100.42 € / 100 g
Nooni Apple Seed Lip Oil Set
NooniApple Seed Lip Oil SetLip Care
4 g * 2 pcs, Appleberry, Applecherry+1 sizes
19.43 €
242.88 € / 100 g
Nooni Korean Lip Oil
NooniKorean Lip OilLip Care
3.7 ml, Appleberry+8 sizes
12.73 €
318.25 € / 100 ml
TOCOBO Glow & Glass Tinted Lip Balm
TOCOBOGlow & Glass Tinted Lip BalmLip Care
3.5 g, No.001 Coral Water+1 sizes
11.01 €
8.26 €
206.50 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.26 €
AXIS-Y Vita Glow Lip Oil
AXIS-YVita Glow Lip OilLip Care
4.5 g, Chilled Berry+2 sizes
15.23 €
380.75 € / 100 g
A'pieu Honey & Milk Daily Lip Mask
A'pieuHoney & Milk Daily Lip MaskLip Care
6 g, Bery+2 sizes
8.92 €
148.67 € / 100 g
The Saem Eco Soul Lip Oil
The SaemEco Soul Lip OilLip Care
6 ml, No. 01 Honey+2 sizes
10.55 €
9.50 €
158.33 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 9.50 €
14 reviews
Tirtir My Glow Lip Oil
TirtirMy Glow Lip OilLip Care
5.7 ml, Honey+3 sizes
12.50 €
208.33 € / 100 ml
1 reviews
CARE:NEL Apricot Lip Night Mask
CARE:NELApricot Lip Night MaskLip Care
23 g+2 sizes
11.75 €
51.09 € / 100 g
5 reviews
CARE:NEL Pomegranate Lip Night Mask
CARE:NELPomegranate Lip Night MaskLip Care
23 g+2 sizes
11.75 €
51.09 € / 100 g
5 reviews
CARE:NEL Lime Lip Night Mask
CARE:NELLime Lip Night MaskLip Care
23 g+2 sizes
9.49 €
41.26 € / 100 g
CARE:NEL Berry Lip Night Mask
CARE:NELBerry Lip Night MaskLip Care
23 g+2 sizes
11.75 €
51.09 € / 100 g
13 reviews
Esfolio Pure Skin Coconut Yuja Lip Balm
EsfolioPure Skin Coconut Yuja Lip BalmLip Care
10 g
3.56 €
35.60 € / 100 g
1 reviews
Belif Super Knights - Multi Vitamin Lipcerin
BelifSuper Knights - Multi Vitamin LipcerinLip Care
15 ml+1 sizes
15.94 €
106.27 € / 100 ml
1 reviews
Some By Mi V10 Hyal Lip Sun Protector
Some By MiV10 Hyal Lip Sun ProtectorLip Care
7 ml, Berry+2 sizes
6.64 €
94.86 € / 100 ml
16 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaBlueberry Hydrating Honey Lip BalmLip Care
10 ml (tube)+1 sizes
4.63 €
46.30 € / 100 ml
100 reviews
Torriden Solid In Lip Essence
TorridenSolid In Lip EssenceLip Care
11 ml
22 reviews
Out of stock
A'pieu Honey & Milk Lip Oil
A'pieuHoney & Milk Lip OilLip Care
5 g
17 reviews
Out of stock
A'pieu Honey & Milk Lip Scrub
A'pieuHoney & Milk Lip ScrubLip Care
8 ml
4 reviews
Out of stock
Farmstay Cica Farm Nature Solution Lip Balm
Out of stock
Needly Sleeping Lip Mask
NeedlySleeping Lip MaskLip Care
10 ml
5 reviews
Out of stock
Frudia Pomegranate Honey 3 In1 Lip Balm
Out of stock
Frudia Avocado Cica Relief Lip Balm
Out of stock
Esfolio Pure Skin Coconut Milk Lip Balm
Out of stock
Esfolio Pure Skin Coconut Strawberry Lip Balm
Out of stock
Frudia Mango Honey Lip Mask
FrudiaMango Honey Lip MaskLip Care
10 g
52 reviews
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of