You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Eye & Lip Care
Lip Care
Lip Care, Ingredient Preferences: Collagen
(5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Collagen
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Abib
PDRN Collagen Lip Mask Glazed Jelly
Lip Care
11 g
12.62 €
114.73 € / 100 g
9 reviews
Add to cart
TOCOBO
Mint Cooling Lip Mask
Lip Care
20 ml
14.16 €
70.80 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
TOCOBO
Collagen Boosting Lip Mask
Lip Care
20 ml
13.95 €
69.75 € / 100 ml
Add to cart
Arencia
Honey Glazed Collagen Lip Mask
Lip Care
15 g
19.63 €
130.87 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
Milk Touch
Glow Up Collagen Lip Balm
Lip Care
15 g, Berry Tart
+2 sizes
14.88 €
99.20 € / 100 g
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions