You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Hair & Body
Hair Care
Shampoos
Shampoos, Ingredient Preferences: Peptides
(5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Peptides
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Some By Mi
Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Shampoo
Shampoos
285 ml
11.97 €
4.20 € / 100 ml
14 reviews
Add to cart
COSRX
Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Shampoo
Shampoos
200 ml
+1 sizes
26.83 €
17.42 €
8.71 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.57 €
1 reviews
Add to cart
KUNDAL
Night Repair Shampoo Into The Dream
Shampoos
470 ml
31.33 €
17.23 €
3.67 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.23 €
Add to cart
KUNDAL
Dandruff Shampoo Apple Green Tea
Shampoos
500 ml
19.97 €
3.99 € / 100 ml
14 reviews
Add to cart
La'dor
Volumising Curl Shampoo
Shampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions