Free gift for orders over 50 €
Scalp Type:

ALL Scalp Types

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
La'dor Herbalism Shampoo
La'dorHerbalism ShampooShampoos
400 ml+2 sizes
18.33 €
4.58 € / 100 ml
5 reviews
La'dor Herbalism Treatment
La'dorHerbalism TreatmentMasks
360 ml+1 sizes
18.04 €
5.01 € / 100 ml
6 reviews
La'dor Keratin Layered Oil Mist Fig Tea
La'dorKeratin Layered Oil Mist Fig TeaMists
130 ml
17.20 €
13.23 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Oil OsmanthusOils & Essences
30 ml+1 sizes
13.39 €
44.63 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil La Pitta
La'dorPerfumed Hair Oil La PittaOils & Essences
30 ml+1 sizes
13.39 €
44.63 € / 100 ml
13 reviews
La'dor Wonder Bubble
La'dorWonder BubbleShampoos
250 ml+3 sizes
11.47 €
4.59 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Hydro LPP Treatment
La'dorHydro LPP TreatmentMasks
530 ml+2 sizes
17.42 €
13.17 €
2.48 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 9.77 €
38 reviews
La'dor Damage Protector Acid Shampoo
La'dorDamage Protector Acid ShampooShampoos
150 ml+1 sizes
2.52 €
1.68 € / 100 ml
6 reviews
La'dor Damage Protector Acid Conditioner
La'dorDamage Protector Acid ConditionerConditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
La'dor Tea Tree Calming Scalp Treatment
La'dorTea Tree Calming Scalp TreatmentConditioners
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Volumising Curl Cream
La'dorVolumising Curl CreamStyling
80 ml
11.23 €
14.04 € / 100 ml
La'dor Tea Tree Calming Scalp Shampoo
La'dorTea Tree Calming Scalp ShampooShampoos
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
La'dor ACV Vinegar Shampoo
La'dorACV Vinegar ShampooShampoos
530 ml+2 sizes
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Newplex Balancing Shampoo
La'dorNewplex Balancing ShampooShampoos
530 ml
15.17 €
2.86 € / 100 ml
La'dor Scalp Massager Shampoo Brush
La'dorScalp Massager Shampoo BrushTools & Accessories
1 pc
8.45 €
1 reviews
La'dor Scalp Massager Brush
La'dorScalp Massager BrushTools & Accessories
1 pc
8.45 €
1 reviews
La'dor Real Intensive Acid Conditioner
La'dorReal Intensive Acid ConditionerConditioners
900 ml
17.97 €
2.00 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Real Intensive Acid Shampoo
La'dorReal Intensive Acid ShampooShampoos
900 ml
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Trio Set
La'dorPerfumed Hair Oil Trio SetOils & Essences
30 ml * 3 pcs
33.75 €
37.50 € / 100 ml
La'dor Middle Wooden Paddle Brush
La'dorMiddle Wooden Paddle BrushTools & Accessories
1 pc
11.40 €
2 reviews
La'dor Keratin Layered Oil Mist
La'dorKeratin Layered Oil MistMists
130 ml
17.42 €
13.17 €
10.13 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.71 €
5 reviews
La'dor Ash Silver Shampoo
La'dorAsh Silver ShampooShampoos
300 ml
12.66 €
4.22 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Wonder Full Hair Serum
La'dorWonder Full Hair SerumSerums & Ampoules
200 ml+1 sizes
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 reviews
La'dor Keratin Power Glue
La'dorKeratin Power GlueSerums & Ampoules
180 ml+4 sizes
23.68 €
13.16 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
La'dorRoot Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & CitronShampoos
800 ml+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Treatment OsmanthusMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment Hinoki
La'dorPerfumed Hair Treatment HinokiMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorPerfumed Hair Treatment La PittaMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea Tree
La'dorRoot Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea TreeShampoos
800 ml+2 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
9 reviews
La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
La'dorRoot Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer YeastShampoos
800 ml+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Shampoo OsmanthusShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Hinoki
La'dorPerfumed Hair Shampoo HinokiShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo La Pitta
La'dorPerfumed Hair Shampoo La PittaShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
La'dorDermatical Hair-Loss Shampoo For Thin HairShampoos
530 ml+2 sizes
14.99 €
2.83 € / 100 ml
12 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Our Leaf
La'dorPerfumed Hair Oil Our LeafOils & Essences
80 ml+1 sizes
16.57 €
20.71 € / 100 ml
6 reviews
La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo For Normal To Dry Hair
La'dorDermatical Hair-Loss Shampoo For Normal To Dry HairShampoos
530 ml+1 sizes
21.84 €
4.12 € / 100 ml
4 reviews
By subscribing I agree with the terms of