Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Sulfate-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
La'dor Wonder Tear
La'dorWonder TearMasks
250 ml+1 sizes
17.22 €
6.89 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Wonder Balm
La'dorWonder BalmConditioners
200 ml+1 sizes
18.38 €
9.19 € / 100 ml
11 reviews
La'dor ACV Vinegar Treatment
La'dorACV Vinegar TreatmentMasks
430 ml+1 sizes
21.53 €
5.01 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Keratin LPP Shampoo
La'dorKeratin LPP ShampooShampoos
530 ml+2 sizes
17.42 €
13.60 €
2.57 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.71 €
17 reviews
La'dor Wonder Hair Oil
La'dorWonder Hair OilOils & Essences
100 ml
11.40 €
11.40 € / 100 ml
14 reviews
La'dor Perfect Hair Fill-Up
La'dorPerfect Hair Fill-UpFillers
150 ml+5 sizes
10.55 €
7.03 € / 100 ml
21 reviews
La'dor Scalp Scaling SPA
La'dorScalp Scaling SPAPeels & Scrubs
15 g * 4 pcs+1 sizes
11.27 €
18.78 € / 100 g
4 reviews
La'dor Volumising Curl Shampoo
La'dorVolumising Curl ShampooShampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
La'dor Newplex Balancing Conditioner
Discontinued
La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule
La'dorSnail Sleeping Hair AmpouleSerums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
La'dor Anti-Dandruff Shampoo
La'dorAnti-Dandruff ShampooShampoos
530 ml
7 reviews
Discontinued
La'dor Tea Tree Calming Scalp Dry Shampoo
Out of stock
La'dor Perfumed Hair Oil Angel Muguet
La'dorPerfumed Hair Oil Angel MuguetOils & Essences
80 ml+1 sizes
3 reviews
Out of stock
La'dor Tamanu Tone-Up Sunscreen
La'dorTamanu Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
5 reviews
Out of stock
La'dor Anti-Yellow Shampoo
La'dorAnti-Yellow ShampooShampoos
300 ml+1 sizes
2 reviews
Out of stock
La'dor Perfect Hair Fill-Up Osmanthus
Discontinued
La'dor Before Care Keratin PPT
Discontinued
By subscribing I agree with the terms of