You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
La'dor
La'dor
All products
(58)
Skincare (4)
Hair & Body (54)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Paraben-free
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Previous page
1
You're on page
2
Next page
La'dor
Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
Shampoos
530 ml
+2 sizes
14.99 €
2.83 € / 100 ml
12 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Oil Our Leaf
Oils & Essences
80 ml
+1 sizes
16.57 €
20.71 € / 100 ml
6 reviews
Add to cart
La'dor
Moisture Balancing Conditioner
Conditioners
530 ml
+1 sizes
14.50 €
11.90 €
2.25 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.48 €
24 reviews
Add to cart
La'dor
Anti-Yellow Treatment
Masks
300 ml
18.33 €
6.11 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Perfumed Hair Oil Hinoki
Oils & Essences
80 ml
+1 sizes
11.16 €
13.95 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
La'dor
Triplex 3 Natural Shampoo
Shampoos
530 ml
+1 sizes
17.42 €
15.30 €
2.89 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.76 €
5 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Tear
Masks
250 ml
+1 sizes
17.22 €
6.89 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Balm
Conditioners
200 ml
+1 sizes
18.38 €
9.19 € / 100 ml
11 reviews
Add to cart
La'dor
ACV Vinegar Treatment
Masks
430 ml
+1 sizes
21.53 €
5.01 € / 100 ml
8 reviews
Add to cart
La'dor
Keratin LPP Shampoo
Shampoos
530 ml
+2 sizes
17.42 €
13.60 €
2.57 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.71 €
17 reviews
Add to cart
La'dor
Wonder Hair Oil
Oils & Essences
100 ml
11.40 €
11.40 € / 100 ml
14 reviews
Add to cart
La'dor
Root Re-Boot Purifying Shampoo Ginger & Apple
Shampoos
350 ml
+2 sizes
12.47 €
3.56 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
La'dor
Scalp Scaling SPA
Peels & Scrubs
15 g * 4 pcs
+1 sizes
11.27 €
18.78 € / 100 g
4 reviews
Add to cart
La'dor
Volumising Curl Shampoo
Shampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Newplex Balancing Conditioner
Conditioners
530 ml
Discontinued
Notify me
La'dor
Snail Sleeping Hair Ampoule
Serums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
Notify me
La'dor
Anti-Dandruff Shampoo
Shampoos
530 ml
7 reviews
Discontinued
Notify me
La'dor
Tea Tree Calming Scalp Dry Shampoo
Shampoos
100 ml
Out of stock
Notify me
La'dor
Perfumed Hair Oil Angel Muguet
Oils & Essences
80 ml
+1 sizes
3 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Tamanu Tone-Up Sunscreen
Sunscreen 🔆
50 ml
5 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Anti-Yellow Shampoo
Shampoos
300 ml
+1 sizes
2 reviews
Out of stock
Notify me
La'dor
Before Care Keratin PPT
Mists
30 ml
5 reviews
Discontinued
Notify me
Previous page
1
You're on page
2
Next page
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions