Free gift for orders over 50 €
Concern:

Damaged Hair

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Elizavecca Collagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 Premium
ElizaveccaCollagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 PremiumMasks
100 ml
7.40 €
7.40 € / 100 ml
160 reviews
Anillo Dark Beer Biome Treatment
AnilloDark Beer Biome TreatmentConditioners
500 ml
36.38 €
7.28 € / 100 ml
Orjena Ginger Volume Firming Treatment
OrjenaGinger Volume Firming TreatmentConditioners
200 ml
13.63 €
6.82 € / 100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
15.21 €
3.04 € / 100 ml
11 reviews
Rated Green Real Shea Nourishing Shampoo
Rated GreenReal Shea Nourishing ShampooShampoos
400 ml+1 sizes
32.36 €
22.65 €
5.66 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.18 €
3 reviews
Anillo Rosy Night Repair Hair Essence
AnilloRosy Night Repair Hair EssenceOils & Essences
50 ml
20.98 €
41.96 € / 100 ml
1 reviews
Rated Green Real Shea Real Change Treatment
Rated GreenReal Shea Real Change TreatmentConditioners
240 ml
19.07 €
7.95 € / 100 ml
3 reviews
Rated Green Rosemary Balancing Scalp Pack Charcoal
Rated GreenRosemary Balancing Scalp Pack CharcoalMasks
200 ml+1 sizes
26.11 €
18.28 €
9.14 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.28 €
13 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
16.50 €
3.30 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.99 €
2.80 € / 100 ml
10 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Oil OsmanthusOils & Essences
30 ml+1 sizes
13.39 €
44.63 € / 100 ml
17 reviews
CP-1 Bright Complex Intense Nourishing Shampoo
CP-1Bright Complex Intense Nourishing ShampooShampoos
500 ml+1 sizes
13.23 €
2.65 € / 100 ml
41 reviews
Daeng Gi Meo Ri Conditioner For All Hair
Daeng Gi Meo RiConditioner For All HairConditioners
500 ml
12.90 €
2.58 € / 100 ml
1 reviews
CP-1 3Seconds Hair Fill-Up Shampoo
CP-13Seconds Hair Fill-Up ShampooShampoos
500 ml+1 sizes
12.03 €
2.41 € / 100 ml
13 reviews
Elizavecca CER-100 Hair Muscle Essence Oil
ElizaveccaCER-100 Hair Muscle Essence OilOils & Essences
100 ml
8.20 €
8.20 € / 100 ml
42 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
100 ml+1 sizes
8.09 €
8.09 € / 100 ml
4 reviews
COSRX Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Treatment
COSRXPeptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding TreatmentConditioners
120 ml+1 sizes
26.83 €
16.91 €
14.09 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.99 €
La'dor Hydro LPP Treatment
La'dorHydro LPP TreatmentMasks
530 ml+2 sizes
17.42 €
13.17 €
2.48 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 9.77 €
38 reviews
Farmstay Ceramide Damage Clinic Hair Filler
FarmstayCeramide Damage Clinic Hair FillerFillers
13 ml+1 sizes
2.23 €
17.15 € / 100 ml
22 reviews
La'dor Damage Protector Acid Shampoo
La'dorDamage Protector Acid ShampooShampoos
150 ml+1 sizes
2.52 €
1.68 € / 100 ml
6 reviews
COSRX Peptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Oil Serum
COSRXPeptide-132 Ultra Perfect Hair Bonding Oil SerumOils & Essences
28 ml
15.50 €
55.36 € / 100 ml
Dham:a Damage Conditioner
Dham:aDamage ConditionerConditioners
400 ml
12.95 €
4.53 €
1.13 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 4.53 €
2 reviews
Dham:a Damage Shampoo
Dham:aDamage ShampooShampoos
400 ml
12.95 €
3.57 €
0.89 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 3.57 €
2 reviews
La'dor Damage Protector Acid Conditioner
La'dorDamage Protector Acid ConditionerConditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
Daeng Gi Meo Ri Egg Planet Keratin Hair Pack
Daeng Gi Meo RiEgg Planet Keratin Hair PackMasks
200 ml
9.74 €
4.87 € / 100 ml
1 reviews
La'dor ACV Vinegar Shampoo
La'dorACV Vinegar ShampooShampoos
530 ml+2 sizes
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 reviews
Apothe Hair Relax Essence
ApotheHair Relax EssenceOils & Essences
80 ml
8.25 €
10.31 € / 100 ml
Rated Green Cold Pressed & Upcycled Prune Color Protecting Treatment
Rated GreenCold Pressed & Upcycled Prune Color Protecting TreatmentConditioners
200 ml
20.07 €
10.04 € / 100 ml
Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment Spray
Rated GreenReal Shea Protein Recharging Leave-In Treatment SprayMists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Peptide-132 Hair Revival Care Set
COSRXPeptide-132 Hair Revival Care SetSets
120 ml, 200 ml, 28 ml
73.70 €
21.18 € / 100 ml
Missha Damaged Hair Therapy Shampoo
MisshaDamaged Hair Therapy ShampooShampoos
400 ml
14.15 €
3.54 € / 100 ml
Orjena Caffeine Protein Power Water Hair Fill-Up
OrjenaCaffeine Protein Power Water Hair Fill-UpConditioners
190 ml
14.03 €
7.38 € / 100 ml
Orjena Caffeine Protein Power No-Wash Treatment
OrjenaCaffeine Protein Power No-Wash TreatmentConditioners
150 ml
17.61 €
11.74 € / 100 ml
KUNDAL Progen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet Muguet
KUNDALProgen Double Bonding Capsule Hair Mask Violet MuguetMasks
180 g
24.72 €
17.76 €
9.87 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 17.13 €
KUNDAL Progen Double Bonding Hair Serum Violet Muguet
KUNDALProgen Double Bonding Hair Serum Violet MuguetSerums & Ampoules
50 ml
17.90 €
14.36 €
28.72 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.01 €
1 reviews
KUNDAL Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
KUNDALProtein Bonding Care Shampoo Ylang YlangShampoos
500 ml
22.37 €
4.47 € / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of