Подарунок за замовлення від 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
CKD Освітлююча гідрогелева маска зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Blemish Shot Mask
I'm from Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet Mask
I'm fromЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
4.91 €
3.68 €
18.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.68 €
1 відгуки
Village 11 Factory Бальзам-тінт для губ Plumpang Color Lip Balm
Village 11 FactoryБальзам-тінт для губ Plumpang Color Lip BalmДогляд для Губ
4 г, Light Coral+4 розміри
20.15 €
8.65 €
216.25 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.65 €
Biodance Зволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep Mask
BiodanceЗволожуюча маска для обличчя Hydro Cera-Nol Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
5.81 €
17.09 € / 100 g
47 відгуки
Dr. Belmeur Точкові патчі Clarifying Cover Spot Patches
Dr. BelmeurТочкові патчі Clarifying Cover Spot PatchesТочковий Догляд
24 шт
2.50 €
1.00 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.00 €
8 відгуки
Lebelage Тканинна маска з колагеном Dr. Capsule Collagen Mask Pack
LebelageТканинна маска з колагеном Dr. Capsule Collagen Mask PackТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.23 €
4.92 € / 100 ml
3 відгуки
Lebelage Тканинна маска для обличчя Dr. Capsule Aqua Mask Pack
LebelageТканинна маска для обличчя Dr. Capsule Aqua Mask PackТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.23 €
4.92 € / 100 ml
1 відгуки
Abib Гелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose Jelly
AbibГелева маска для обличчя Collagen Gel Mask Jericho Rose JellyКолагенові Маски
35 г / 1 шт
3.70 €
10.57 € / 100 g
2 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
MizonМаска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly MaskТканинні Маски
35 г / 1 шт
6.36 €
4.45 €
12.71 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.35 €
The Saem Емульсія для обличчя Urban Eco Harakeke Emulsion
The SaemЕмульсія для обличчя Urban Eco Harakeke EmulsionЕмульсії
130 мл
19.98 €
15.37 € / 100 ml
3 відгуки
Dewytree Маска для обличчя AC Ctrl EX Deep Mask
DewytreeМаска для обличчя AC Ctrl EX Deep MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт+1 розміри
2.84 €
1.42 €
5.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.42 €
2 відгуки
Missha Емульсія для зрілої та сухої шкіри Chogongjin Youngan Jin Emulsion
The Saem Тонер для обличчя Urban Eco Harakeke Toner
The SaemТонер для обличчя Urban Eco Harakeke TonerТонери
150 мл
16.10 €
10.73 € / 100 ml
1 відгуки
Frudia РН-балансова маска Air Mask 24 Watery
FrudiaРН-балансова маска Air Mask 24 WateryТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.30 €
5.20 € / 100 ml
The Saem Заспокійливий гель для тіла Fresh Bamboo Soothing Gel 99%
Frudia Зволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating Mask
FrudiaЗволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.49 €
7.45 € / 100 ml
5 відгуки
iUNIK Зволожуючий пілінг-гель із лаймом Lime Moisture Mild Peeling Gel
iUNIKЗволожуючий пілінг-гель із лаймом Lime Moisture Mild Peeling GelПілінги
90 мл
15.07 €
6.43 €
7.14 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.43 €
5 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
A'pieu Сироватка для обличчя Madecassoside Tetrasome Cica Ampoule
A'pieuСироватка для обличчя Madecassoside Tetrasome Cica AmpouleАмпули
30 мл+1 розміри
18.17 €
60.57 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Маска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
Mary & MayМаска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
8.55 €
7.70 €
25.67 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.68 €
6 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
6.48 €
21.60 € / 100 g
3 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя Hyal Reyouth Lifting Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя Hyal Reyouth Lifting MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
3.01 €
12.04 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Преміум емульсія проти старіння Chogongjin Geumsul Jin Emulsion
MisshaПреміум емульсія проти старіння Chogongjin Geumsul Jin EmulsionЕмульсії
120 мл+1 розміри
30.98 €
25.82 € / 100 ml
1 відгуки
Mary & May Комплексна сироватка 6 Peptide Complex Serum
Mary & MayКомплексна сироватка 6 Peptide Complex SerumСироватки
30 мл+1 розміри
15.50 €
51.67 € / 100 ml
20 відгуки
Frudia Тканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaТканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry WineТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.13 €
5.65 € / 100 ml
14 відгуки
LALARECIPE Гідроколоїдні пластирі від прищів Trouble Spot Patch
LALARECIPEГідроколоїдні пластирі від прищів Trouble Spot PatchТочковий Догляд
small * 10 шт+1 розміри
11.40 €
4 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Bifida Biome Ampoule Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Bifida Biome Ampoule MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
2.35 €
7.83 € / 100 g
7 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
2.65 €
8.83 € / 100 g
3 відгуки
Skin1004 Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule Mask
Skin1004Маска для обличчя з центелою Madagascar Centella Watergel Sheet Ampoule MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
2.19 €
8.76 € / 100 ml
27 відгуки
Some By Mi Інтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating Serum
Some By MiІнтенсивна сироватка для шкіри Retinol Intense Reactivating SerumСироватки
30 мл+1 розміри
17.99 €
59.97 € / 100 ml
33 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiТканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.98 €
7.92 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Освітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Some By MiОсвітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.38 €
5.52 € / 100 g
5 відгуки
Frudia Себорегулююча тканинна маска з екстрактом зеленого винограду Green Grape Pore Control Mask
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
2.72 €
13.60 € / 100 g
4 відгуки
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
2.46 €
9.84 € / 100 g
4 відгуки

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами