Подарунок за замовлення від 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Ліфтинг-крем для обличчя Peptide Tox Bor Cream
MedipeelЛіфтинг-крем для обличчя Peptide Tox Bor CreamКреми
50 г
22.12 €
44.24 € / 100 g
66 відгуки
Esfolio Крем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye Cream
EsfolioКрем для шкіри навколо очей Ultra Moisture Eye CreamКреми для Очей
40 мл
6.48 €
16.20 € / 100 ml
24 відгуки
KAINE Зволожуючий тонер для обличчя Kombu Balancing Ampoule Toner
KAINEЗволожуючий тонер для обличчя Kombu Balancing Ampoule TonerТонери
150 мл
17.20 €
11.47 € / 100 ml
14 відгуки
Skin1004 Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella Cream
Skin1004Зволожуючий крем для обличчя Madagascar Centella CreamКреми
75 мл+1 розміри
20.40 €
27.20 € / 100 ml
89 відгуки
Skin1004 Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh Ampoule
Skin1004Сироватка для звуження пор Madagascar Centella Poremizing Fresh AmpouleАмпули
100 мл+2 розміри
14.90 €
14.90 € / 100 ml
190 відгуки
Beauty of Joseon Ензимна пілінг-скатка з абрикосом Apricot Blossom Peeling Gel
Mizon Есенція для обличчя Skin Power Original First Essence
MizonЕсенція для обличчя Skin Power Original First EssenceЕсенції
210 мл
33.09 €
15.76 € / 100 ml
7 відгуки
Mary & May Глиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
19.37 €
15.50 € / 100 g
34 відгуки
Beauty of Joseon Сироватка для рівного тону та сяйва Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of Joseon Очищуючий бальзам для сяйва шкіри Radiance Cleansing Balm
iUNIK Заспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief Serum
iUNIKЗаспокійлива сироватка з чайним деревом Tea Tree Relief SerumСироватки
50 мл
13.56 €
27.12 € / 100 ml
52 відгуки
Pyunkang Yul М'яка очищуюча пінка Low Ph Pore Deep Cleansing Foam
Pyunkang YulМ'яка очищуюча пінка Low Ph Pore Deep Cleansing FoamПіни
100 мл+1 розміри
12.50 €
12.50 € / 100 ml
158 відгуки
Medipeel Ампульна сиворотка для обличчя Peptide-Tox Bor Ampoule
MedipeelАмпульна сиворотка для обличчя Peptide-Tox Bor AmpouleАмпули
30 мл
21.34 €
71.13 € / 100 ml
66 відгуки
Petitfee & Koelf Маска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfМаска для очей Agave Cooling Hydrogel Eye MaskПатчі
84 г / 60 шт
16.99 €
20.23 € / 100 g
14 відгуки
Missha Тонер для обличчя Vita C Plus Brightening Toner
MisshaТонер для обличчя Vita C Plus Brightening TonerТонери
200 мл+1 розміри
24.51 €
12.26 € / 100 ml
7 відгуки
Coxir Гідрофільна олія з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Cleansing Oil
CoxirГідрофільна олія з гіалуроновою кислотою Ultra Hyaluronic Cleansing OilОлії
150 мл+1 розміри
15.21 €
10.14 € / 100 ml
33 відгуки
Coxir Антивіковий крем для обличчя з муцином равлика та колагеном Black Snail Collagen Cream
I'm from Тонер для обличчя Rice Toner
I'm fromТонер для обличчя Rice TonerТонери
150 мл
20.99 €
13.99 € / 100 ml
33 відгуки
Beauty of Joseon Маска для обличчя Ground Rice and Honey Glow Mask
Beauty of JoseonМаска для обличчя Ground Rice and Honey Glow MaskЗмивні Маски
150 мл
14.90 €
9.93 € / 100 ml
73 відгуки
Beauty of Joseon Молочко для обличчя Glow Replenishing Rice Milk
Beauty of JoseonМолочко для обличчя Glow Replenishing Rice MilkТонери
150 мл
18.54 €
12.36 € / 100 ml
51 відгуки
ANUA Крем для обличчя Heartleaf 70% Intense Calming Cream
ANUAКрем для обличчя Heartleaf 70% Intense Calming CreamКреми
50 мл
19.52 €
39.04 € / 100 ml
23 відгуки
Banila Co Бальзам для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Pore Clarifying
Banila CoБальзам для зняття макіяжу Clean It Zero Cleansing Balm Pore ClarifyingБальми
180 мл+3 розміри
29.51 €
16.39 € / 100 ml
24 відгуки
Skin1004 Відновлювальна ампульна сироватка Madagascar Centella Probio-Cica Intensive Ampoule
Some By Mi Набір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial Kit
Some By MiНабір для догляду за обличчям Retinol Intense Trial KitНабори
10 мл, 10 мл
13.84 €
69.20 € / 100 ml
9 відгуки
COSRX Лікувальні патчі від висипань Master Patch Basic
COSRXЛікувальні патчі від висипань Master Patch BasicТочковий Догляд
90 шт
21.07 €
13.70 €
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.70 €
2 відгуки
COSRX Лікувальні патчі від висипань Master Patch Intensive
COSRXЛікувальні патчі від висипань Master Patch IntensiveТочковий Догляд
90 шт
19.80 €
15 відгуки
COSRX Сироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 Serum
COSRXСироватка для обличчя з ніацинамідом The Niacinamide 15 SerumСироватки
20 мл
17.95 €
89.75 € / 100 ml
19 відгуки
COSRX Зволожувальний крем для обличчя Hydrium Moisture Power Enriched Cream
COSRX Крем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye Cream
COSRXКрем для шкіри навколо очей Advanced Snail Peptide Eye CreamКреми для Очей
25 мл
25.99 €
103.96 € / 100 ml
13 відгуки
COSRX Міцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing Water
COSRXМіцелярна вода для обличчя Low pH Niacinamide Micellar Cleansing WaterОчищувальна Вода
400 мл+1 розміри
15.02 €
9.01 €
2.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.01 €
14 відгуки
Skin1004 Тонер з екстрактом центелли Madagascar Centella Toning Toner
Skin1004Тонер з екстрактом центелли Madagascar Centella Toning TonerТонери
400 мл+2 розміри
29.90 €
7.47 € / 100 ml
63 відгуки
Medipeel Зволожувальний крем для обличчя Hyal Kombucha Tea-Tox Cream
Medipeel Тонер для обличчя з комбучею та гіалуроновою кислотою Hyal Kombucha Tea-Tox Toner
AXIS-Y Локальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish Treatment
AXIS-YЛокальна сироватка проти акне Spot The Difference Blemish TreatmentТочковий Догляд
15 мл
15.59 €
103.93 € / 100 ml
10 відгуки
AXIS-Y Сироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YСироватка для обличчя Dark Spot Correcting Glow SerumСироватки
50 мл
13.95 €
27.90 € / 100 ml
253 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Дозволь своєму обличчю сяяти! Корейський догляд за шкірою передбачає дотримання послідовності етапів б’юті-ритуалів – ефективне очищення, тонізація і живлення епітелію, щоб обличчя мало свіжий вигляд і було гладеньким на дотик 🕊️

Догляд за шкірою обличчя допомагає зробити обличчя бездоганним і сяючим, та серед шаленого асортименту засобів твоє головне завдання – не розгубитись у розмаїтті усіх цих баночок і підібрати саме ті продукти, які гарно працюватимуть на твоєму обличчі, враховуючи тип шкіри та її актуальні потреби ☝️

Категорії засобів для догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою з Кореї складається з декількох етапів:

- очищення – гідрофільна олія, пінка для вмивання, гель для очищення;

- тонізація – тонери, педи;

- ексфоліація – пілінги, скраби;

- зволоження та живлення – сироватки, ампули, креми, бальзами;

- продукти для швидкого вау-результату – маски для обличчя, міст для полегшення дискомфорту при сухості;

- засоби, які використовуються на окремих ділянках дерми – бальзами для губ, патчі і крем під очі, патчі для полегшення запальних процесів 😍 

- засоби для блокування впливу УФ-випромінювання;

І окремо варто нагадати, сістер, про девайси, які прискорюють проникність поживних інгредієнтів і перетворюють б’юті-рутину вдома на дійсно салонні процедури, які комплексно дбають про твоє обличчя 👏

Засоби для догляду по типу і потребах шкіри 

Обирай засоби догляду за шкірою, які максимально дбають про обличчя 🤗

Відповідно до типу дерми K-beauty пропонує засоби для:

- сухої;

- комбінованої;

- жирної;

- проблемної шкіри 🌸

Якщо тебе турбують висипання, почервоніння та подразнення на обличчі – обирай продукти, які допоможуть полегшити неприємні відчуття і візуально прибирають почервоніння 😊

Вікове обличчя потребує особливого догляду і ти можеш купити азійську косметику онлайн, яка робить вигляд більш пружним, зменшує видимість пігментних плям, регулює гідроліпідний баланс і робить шкіру оксамитовою на дотик 🪶

Топові корейські засоби для догляду 

Бренди K-beauty часто пропонують мультифункціональні засоби і серед хітів продажів вже тривалий час лишаються: 

  1. Засоби для вмивання з екстрактом центелли і мадекассосидом, що зменшують дискомфорт при подразненнях і при цьому ефективно знімають забруднення і залишки макіяжу з обличчя. 

Ну і звісно, незалежно від того, чи ти beauty-експертка або ж тільки відкриваєш для себе всі переваги K-beauty – обирай маски для обличчя різної направленості, бо цей продукт, беззаперечно, очолює список best sellers-засобів 🏆

  1. Зволожуючі і заспокоюючі тонери, які чудово поповнюють запас вологи, пом’якшують шкіру, вирівнюють тон і текстуру, покращують загальний вигляд шкіри, роблять обличчя свіжим і сяючим. 
  2. Креми , сироватки і ампули для чутливої шкіри, які мають ніжну консистенцію, швидко поглинаються без липкості і візуально посилюють тургор епітелію. 
  3. Сонцезахист, який надійно оберігає твою шкіру від негативного впливу ультрафіолету, попереджує сухість та зневоднення і забезпечує комплексний догляд 😍

Чому варто замовити засоби на Ksisters

На нашому сайті ти знайдеш тільки оригінальну корейську косметику, і можеш бути впевнена у її якості 👍

Ми турбуємось про тебе і хочемо, щоб твоя шкіра мала розкішний вигляд, – саме тому ми ретельно обираємо тільки кращі бренди, які мають усю відповідну сертифікацію і пропонують справді дієві формули 🤩

Нам важливо, щоб твоє замовлення приїхало якнайшвидше, тому наша доставка по Євросоюзу – швидка й оперативна, а клієнтська підтримка, за словами покупців, – то окрема любов ❤️

Обирай кращі засоби для своїх ритуалів догляду

Наші girls подбали про те, щоб на нашому сайті ти з легкістю могла підібрати продукти для своєї шкіри, комбінувати догляд, отримати корисні підказки, як організувати ритуали краси, що обрати в подарунок та які тренди у світі K-beauty 🌐

Продуманий каталог, лаконічні описи, різнопланові фото засобів, реальні відгуки, дбайливе пакування і швидка доставка – ми зробимо все, щоб ти дійсно отримала задоволення від покупок у Ksisters 🫶

Підписуючись, я погоджуюся з умовами