Подарунок за замовлення від 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Vegan Niacin & Rice Ampoule
Mizon Ампульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive Ampoule
MizonАмпульна сиворотка для обличчя Snail Repair Intensive AmpouleАмпули
30 мл
18.27 €
60.90 € / 100 ml
5 відгуки
Mizon Сиворотка для обличчя Peptide 500
MizonСиворотка для обличчя Peptide 500Ампули
30 мл
25.95 €
86.50 € / 100 ml
10 відгуки
Pyunkang Yul Натуральна олія для обличчя Oil
Pyunkang YulНатуральна олія для обличчя OilАмпули
26 мл
23.23 €
13.94 €
53.62 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.70 €
3 відгуки
Pyunkang Yul Зволожуюча есенція в ампулі Moisture Ampoule
Pyunkang YulЗволожуюча есенція в ампулі Moisture AmpouleАмпули
100 мл
15.43 €
15.43 € / 100 ml
12 відгуки
Missha Ампула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule Skin
MisshaАмпула для обличчя Bee Pollen Renew Ampoule SkinАмпули
150 мл
31.71 €
26.95 €
17.97 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 26.95 €
2 відгуки
The Skin House Антивікова ампульна сироватка з колагеном Wrinkle Collagen Ampoule
By Wishtrend Сироватка для обличчя Propolis Energy Calming Ampoule
By WishtrendСироватка для обличчя Propolis Energy Calming AmpouleАмпули
30 мл
39.43 €
35.49 €
118.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 34.44 €
1 відгуки
A'pieu Сироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuСироватка для обличчя Madecassoside Ampoule 2XАмпули
30 мл
31.70 €
19.02 €
63.40 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.02 €
Medipeel Ліфтинг-ампула для обличчя з ретинолом і колагеном Retinol Collagen Lifting Ampoule
Medipeel Ампульна освітлювальна сиворотка Bio-Intense Gluthione White Ampoule
MedipeelАмпульна освітлювальна сиворотка Bio-Intense Gluthione White AmpouleАмпули
30 мл
24.71 €
17.30 €
57.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.30 €
3 відгуки
Missha Ампульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaАмпульна сироватка Vita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleАмпули
30 мл
29.99 €
99.97 € / 100 ml
5 відгуки
Enough Сироватка для обличчя з пептидами Premium 8 Peptide Sensation Pro Balancing Ampoule
Esfolio Зволожувальна сироватка з гіалуроновою кислотою Hyaluronic Acid Moisturizing Ampoule
Farmstay Сироватка для обличчя Cica Farm Blemish Clear Ampoule
FarmstayСироватка для обличчя Cica Farm Blemish Clear AmpouleАмпули
100 мл
19.73 €
19.73 € / 100 ml
4 відгуки
Farmstay Ампульна сироватка з центелою азіатською Cica Farm Recovery Ampoule
Esfolio Заспокійлива сироватка для обличчя Cica Centella Calming Ampoule
Nacific Крем-ампула для обличчя UYU Cream Ampoule
NacificКрем-ампула для обличчя UYU Cream AmpouleАмпули
50 мл+1 розміри
20.02 €
40.04 € / 100 ml
1 відгуки
Differ & Deeper Ампула-бустер з екзосомами Red Exosome Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер з екзосомами Red Exosome Skin BoosterАмпули
2 мл * 14 шт+1 розміри
65.19 €
232.82 € / 100 ml
1 відгуки
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 14 шт+1 розміри
65.19 €
45.63 €
162.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 45.63 €
Sungboon Editor Ліфтинг-ампула для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule+
Sungboon EditorЛіфтинг-ампула для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule+Ампули
75 мл+1 розміри
41.91 €
55.88 € / 100 ml
3 відгуки
Demar3 Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2
Demar3Ампула для обличчя з пантенолом і центеллою Signature Estud Protector 5.2Ампули
170 мл+2 розміри
32.96 €
19.39 € / 100 ml
1 відгуки
Skin1004 Ампульна сироватка для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Matrixyl 10 Boosting Shot Ampoule
Skin1004Ампульна сироватка для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Matrixyl 10 Boosting Shot AmpouleАмпули
30 мл
28.71 €
23.71 €
79.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.37 €
6 відгуки
Tirtir Зволожуюча ампульна сироватка для обличчя Ceramic Milk Ampoule
TirtirЗволожуюча ампульна сироватка для обличчя Ceramic Milk AmpouleАмпули
40 мл+2 розміри
45.31 €
28.47 €
71.17 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 27.52 €
3 відгуки
Eqqualberry Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Swimming Pool Ampoule
EqqualberryГлибокозволожуюча сироватка для обличчя Swimming Pool AmpouleАмпули
50 мл
24.19 €
16.06 €
32.12 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.88 €
Rawquest Ампульна сироватка з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Ampoule
RawquestАмпульна сироватка з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA AmpouleАмпули
50 мл+1 розміри
19.41 €
11.65 €
23.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.65 €
1 відгуки
Rawquest Заспокійлива зволожуюча ампула з ехінацеєю Echinacea Calming Moisture Ampoule
Celimax Ампула з екстрактом плодів ноні The Real Noni Energy Ampoule
CelimaxАмпула з екстрактом плодів ноні The Real Noni Energy AmpouleАмпули
50 мл+1 розміри
22.50 €
45.00 € / 100 ml
31 відгуки
kkul Ампульна сироватка з гіалуроновою кислотою і алое The Glow Gateway Aloe & Hyaluronic Acid Ampoule
kkulАмпульна сироватка з гіалуроновою кислотою і алое The Glow Gateway Aloe & Hyaluronic Acid AmpouleАмпули
30 мл
9.66 €
6.76 €
22.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.76 €
7 відгуки
Dr. Ceuracle Ампульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight Ampoule
Dr. CeuracleАмпульна сироватка для обличчя Pure VC Mellight AmpouleАмпули
8 мл * 4 шт
47.67 €
148.97 € / 100 ml
4 відгуки
Elizavecca Відновлювальна сироватка для обличчя з біфідобактеріями Hell Pore Bifida Premium Ample
ElizaveccaВідновлювальна сироватка для обличчя з біфідобактеріями Hell Pore Bifida Premium AmpleАмпули
50 мл
12.20 €
9.15 €
18.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.89 €
5 відгуки

Іноді шкірі хочеться не просто догляду, а справжнього beauty-бустера. Саме для таких моментів існують ампули для обличчя — концентровані засоби з високим вмістом активних компонентів, які допомагають швидко подарувати шкірі більше зволоження, сяйва та комфорту 💫

У світі корейського догляду ампули для обличчя часто називають секретною зброєю красивої шкіри. Вони підходять для різних типів шкіри та можуть використовуватися як частина щоденної рутини або як інтенсивний відновлювальний курс, коли хочеться особливо помітного результату. Той самий випадок, коли маленький флакончик робить великі справи ✨

Висококонцентровані ампули для обличчя для помітного результату

У кожної з нас бувають дні, коли шкіра поводиться, як справжня drama-queen: то раптом стає сухішою, ніж зазвичай, то виглядає втомленою після безсонної ночі, то просто не тішить тим самим healthy glow. Саме в такі моменти рука сама тягнеться до ампульних засобів 💧

Фішка ампул у тому, що вони містять високу концентрацію активних компонентів. Тому, коли здається, що звичного догляду вже недостатньо, саме вони можуть стати тим самим beauty-помічником, який поверне шкірі більш свіжий та доглянутий вигляд ✨

Багато дівчат особливо люблять ампули перед важливими подіями. Побачення, вечірка, фотосесія, зустріч із подругами, де буде сто фото — знайома ситуація?  У такі моменти хочеться, щоб шкіра виглядала гладенькою, наповненою та сяючою без зайвих зусиль.

Ще одна причина, чому ампули стали справжніми зірками корейського догляду, — вони легко вписуються у будь-яку рутину. Достатньо кількох крапель після очищення, і шкіра отримує додаткову порцію турботи. А далі можна продовжувати свій звичний догляд: наносити есенцію, сироватку чи крем. Маленький крок, який дуже часто робить велику різницю 🌸

Види ампул для обличчя

Корейський догляд любить різноманіття, і ампули — не виняток 💕

У каталозі Ksisters представлені різні формати засобів, щоб кожна могла знайти свій ідеальний варіант.

Серед них:

  • класичні ампульні сироватки у флаконах з піпетками;
  • герметичні одноразові капсули для максимального збереження свіжості активних компонентів;
  • легкі водянисті текстури;
  • шовковисті гелеві формули;
  • більш насичені олійні варіанти.

Така різноманітність робить ампули для шкіри обличчя не лише ефективними, а й дуже приємними у використанні ☀️

Ампули для обличчя для різних типів шкіри та потреб

У кожної шкіри свій характер. Комусь хочеться більше зволоження, комусь — сяйва, а комусь — трохи менше примх та почервонінь 🌱

Саме тому сучасні ампули для обличчя підходять для сухої, жирної, комбінованої, чутливої та схильної до висипань шкіри.

Серед найпопулярніших beauty-завдань, які допомагають вирішувати такі засоби:

  • глибоке зволоження;
  • зменшення почервонінь;
  • розгладження зморшок;
  •  боротьба з пігментацією;
  • підтримка пружності та еластичності шкіри;
  • покращення загального вигляду обличчя.

Саме тому ампульний догляд для обличчя давно став одним із найулюбленіших етапів у корейських skincare-рутинах ✨

Чому варто купити ампули для обличчя в Ksisters

Ksisters — це місце, де корейська косметика зустрічається з любов’ю до догляду 💖

Ми ретельно обираємо бренди та продукти, щоб у каталозі з’являлися лише оригінальні засоби, яким справді можна довіряти. Тут ти знайдеш як культові хіти, так і нові beauty-знахідки, які швидко стають фаворитами.

Замовляючи ампули для обличчя у Ksisters, ти отримуєш:

  • оригінальну корейську косметику;
  • ретельно відібраний асортимент;
  • статус надійного онлайн-магазину;
  • швидку доставку по країнах Європейського Союзу;
  • професійну підтримку клієнтів.

А ще — приємний шопінг, після якого хочеться одразу відкрити посилку 🌸

Створи свою ідеальну рутину догляду

Правильний догляд — це завжди про гармонію продуктів ✨

За допомогою зручних фільтрів на сайті ти легко знайдеш ампули для шкіри обличчя, які відповідають саме твоїм потребам. А для ще кращого результату їх можна поєднувати з іншими етапами корейської рутини.

Доповни свій догляд такими категоріями:

— Засоби з лікувальним ефектом;⁠

— Локальний догляд для проблемних зон⁠;

— Бестселери⁠;

— Сироватки для обличчя⁠.

Знайди свою ідеальну ампулу для обличчя, комбінуй улюблені текстури та створюй догляд, який буде тішити шкіру щодня 💕

Підписуючись, я погоджуюся з умовами