Free gift for orders over 50 €
Brands:

Frudia

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Frudia Ultra UV Shield Sun Essence
FrudiaUltra UV Shield Sun EssenceSunscreen 🔆
50 g
6.10 €
12.20 € / 100 g
198 reviews
Frudia Re:proust Essential Blending Body Wash Dazzling
FrudiaRe:proust Essential Blending Body Wash DazzlingWash
300 ml
13.02 €
4.34 € / 100 ml
Frudia Green Grape Pore Peeling Pad
FrudiaGreen Grape Pore Peeling PadPads
70 pads+1 sizes
10.25 €
68 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Peach
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask PeachSheet Masks
20 ml * 10 sheets
9.99 €
5.00 € / 100 ml
9 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Intensive Cream
FrudiaBlueberry Hydrating Intensive CreamCreams
55 g+1 sizes
15.25 €
27.73 € / 100 g
30 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Cream
FrudiaBlueberry Hydrating CreamCreams
55 g+1 sizes
12.32 €
22.40 € / 100 g
21 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Serum
FrudiaGreen Grape Pore Control SerumSerums
50 g
15.07 €
30.14 € / 100 g
18 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Cream
FrudiaGreen Grape Pore Control CreamCreams
55 g+1 sizes
17.00 €
30.91 € / 100 g
92 reviews
Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream
FrudiaPomegranate Nutri-Moisturizing CreamCreams
55 g+1 sizes
14.36 €
26.11 € / 100 g
12 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
FrudiaBlueberry Hydrating Honey Lip BalmLip Care
10 ml (tube)+1 sizes
4.63 €
46.30 € / 100 ml
100 reviews
Frudia Air Mask 24 Watery
FrudiaAir Mask 24 WaterySheet Masks
25 ml / 1 sheet
2.44 €
1.10 €
4.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 1.10 €
Frudia Blueberry Hydrating Mask
FrudiaBlueberry Hydrating MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
2.20 €
0.85 €
4.25 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 0.80 €
5 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask Raspberry WineSheet Masks
20 ml / 1 sheet+1 sizes
1.50 €
7.50 € / 100 ml
14 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Mask
FrudiaGreen Grape Pore Control MaskSheet Masks
20 ml / 1 sheet
1.71 €
8.55 € / 100 ml
7 reviews
Frudia Glow Juicy Jam
FrudiaGlow Juicy JamBlush
4.5 g, No.04 Mellow Peach+7 sizes
5.87 €
146.75 € / 100 g
6 reviews
Frudia My Orchard Hwachae Hand Cream
FrudiaMy Orchard Hwachae Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
1 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Aloe Real Soothing Gel Mist
Out of stock
Frudia What's Wrong Help AC Clear Body Mist
FrudiaWhat's Wrong Help AC Clear Body MistLotions & Mists
150 ml
17 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Acai Berry Hand Cream
FrudiaMy Orchard Acai Berry Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
5 reviews
Out of stock
Frudia Re:proust Perfect Shield Make Up Setting Fixer
Out of stock
Frudia My Orchard Peach Real Soothing Gel
Out of stock
Frudia Tone-Up Base Sun Cream
FrudiaTone-Up Base Sun CreamSunscreen 🔆
50 g
19 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Raspberry Wine Hand Cream
FrudiaMy Orchard Raspberry Wine Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
10 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Passion Fruit Hand Cream
FrudiaMy Orchard Passion Fruit Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
12 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Coconut Hand Cream
FrudiaMy Orchard Coconut Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
5 reviews
Out of stock
Frudia My Orchard Mango Hand Cream
FrudiaMy Orchard Mango Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
8 reviews
Out of stock
Frudia Green Grape Pore Control Scrub Cleansing Foam
Out of stock
Frudia Blueberry Hydrating Cleansing Gel To Foam
Out of stock
Frudia My Orchard Aloe Real Soothing Gel
Out of stock
Frudia My Orchard Peach Cleansing Foam
Out of stock
Frudia Pomegranate Honey 3 In1 Lip Balm
Out of stock
Frudia Coconut Honey Salve Lip Cream
Out of stock
Frudia Citrus Brightening Serum
Out of stock
Frudia My Orchard Cactus Hand Cream
FrudiaMy Orchard Cactus Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
4 reviews
Out of stock
Frudia Avocado Cica Relief Lip Balm
Out of stock
Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Sticky Cleansing Foam
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of